Neler Yeni

İtopya'nın Rezil Ötesi Hizmeti

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Benim zaten Kargocularla PTT ve Yurtiçi hariç hiç ama hiç aram yoktur. Ya evime getirmezler yada 2 ayda getirirler.
Benimde Yurtiçi ile hiç iyi anılarım yok. Adam kargoyu komşuma bırakıyor bana haber vermeden, komşum bakkala gidiyormuş o sırada kapının önüne koymuş. :rolleyes:
Normal olarak çalınmış ve parası kargocudan çıktı. :( 1000 liralık mal almıştım. :(

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Benim zaten Kargocularla PTT ve Yurtiçi hariç hiç ama hiç aram yoktur. Ya evime getirmezler yada 2 ayda getirirler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşte Müşteri hizmeti dediğin böyle olur.
UPS'in bizle sorunu var, evin etrafından UPS aracı geçti ama evde yok dediler

Benimde Yurtiçi ile hiç iyi anılarım yok. Adam kargoyu komşuma bırakıyor bana haber vermeden, komşum bakkala gidiyormuş o sırada kapının önüne koymuş. :rolleyes:
Normal olarak çalınmış ve parası kargocudan çıktı. :( 1000 liralık mal almıştım. :(
Yıllar önce aras yapmıştı onun gibi bir şeyi ama ucuz üründü benimki. Aşağıda kapalı dükkanın içine fırlatmışlardı ürünümü. Sadece demir şey vardı. Aradan atmıştı

NanoSuit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Erhan DÜNDAR
UPS'in bizle sorunu var, evin etrafından UPS aracı geçti ama evde yok dediler

Yıllar önce aras yapmıştı onun gibi bir şeyi ama ucuz üründü benimki. Aşağıda kapalı dükkanın içine fırlatmışlardı ürünümü. Sadece demir şey vardı. Aradan atmıştı
İnşallah benim işlemcime de öyle bir muamele yapılmamıştır yoksa gerçekten bu işin sonu kötü biter. Ayrıca gelmedikleri halde kargo takip sistemine de eve geldik bulamadık yazmışlar. Aradım, diyorlar ki yok bilgisayar sistemi yazmıştır onu falan. Tövvvbee tövbeee

Laz53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Mert kar
Gerçekten bu kadar rezil bir deneyimi ilk defa yaşıyorum. Ben sistem topluyorum ve itopya da kampanya ile 10-20 lira daha ucuz olduğu için işlemcimi ve ssd mi ordan aldım. Almaz olaydım. Siparişi verdim ve 5 gün geçmesine rağmen ürünler kargoya verilmedi. Hayır neyin kafası ki anlamadım. Montaj falan gerektirmiyor. Rafta duran kutuyu alıp kargoya vereceksin. Hadi 2 gün olmadı 3 gün tamamda 5 gün nedir? Neyse sabrettim ve sonunda verdiler. Vermez olaylardı. Gidip UPS diye adını sanını ilk defa duyduğum rezil bir firmaya vermişler. İstanbul'dan Van'a getirecek ürünleri. Tam 1 haftada anca şehrime ulaştı kargolar. Bakın evime ulaştı demiyorum şehrime diyorum. Bakıyorum kargo hareketlerine, gitmiş Diyarbakır şubesine orada tam 2 gün beklemiş. Yaa sabııır. Neyse dedim heralde artık getirirler. Çarşamba günü şubeye ulaşmıştı. Perşembe oldu gelmedi, Cuma oldu gelmedi iyice sabrım taştı artık. Cumartesi ve pazardan zaten hiç ümitli değildim. Dedim artık Pazartesiye garannti gelir. VE GELMEDİ. İtopyayı arıyorum, kargo şubesini arıyorum açan yok. Delirecem. En sonunda açtılar. Çarşamba getircez dediler. Ve inşallah yarın gelir. Ben beklerim hiç sıkıntı değil ama zoruma gidiyor. Sahibinden den GET li ekran kartı aldım. İstanbul'dan 2 günde geldi. Yurtiçi Kargo sağolsun. Adamlar 2 günde Van'a getirdi, getirdiği gibide dağıtıma çıkarıp verdi. En kötü kısım ne biliyorumusunuz? Ben 2. elden aldığım o ekran kartını daha işlemci ve ssd im gelmediği için sisteme takıp deniyemedim ve daha çalıştığını bile göremeden siparişi onaylamak zorunda kaldım. Yani 1000 TL verip 2. el aldığım rx570 in adam akıllı çalışıp çalışmadığını dahi bilmiyorum ve çalışmıyor ise yapabileceğim hiçbir şey yok. Ve bunun sorumlusu İtopya ve UPS denen firma. Birdaha değil 10-20 lira, 100 TL fark olsa yine İtopyada alış-veriş falan yapmam. Bu yazıyıda içimi dökmek ve sizi İtopya hakkında bilgilendirmek için yazdım. Sonuna kadar okuyanlara teşekkür ederim...
aynısını bende diyordum 1.5 ay önce ne alışveriş yaparım ne de yaptırırım 15 günde geldi ssd

NanoSuit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Erhan DÜNDAR
Şunu anlamış oldum ki kargocuların hizmeti senin konumuna göre çok farklı oluyor. Bitti.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,673
Üyeler
155,608
Son üye
ruzgaruyr1
Top Bottom