Neler Yeni

İYİ BİLEN BİR ARKADAŞTAN LAPTOP TAVSİYESİDİR

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Şeref
Merhaba. 40 k ya kadar(biraz çıkabilirim) fps oyunlarını drop yemeden yüksek fps ile oynayabileceğim ; aynı zamanda iyi ve büyük bir ekrana sahip laptop arıyorum. Bilginiz var ise öneride bulunabilir misiniz ? Özellikle kullanıcı arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba. 40 k ya kadar(biraz çıkabilirim) fps oyunlarını drop yemeden yüksek fps ile oynayabileceğim ; aynı zamanda iyi ve büyük bir ekrana sahip laptop arıyorum. Bilginiz var ise öneride bulunabilir misiniz ? Özellikle kullanıcı arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.
AMD işlemcilerden ve spesifik olarak HP Victus serisinden uzak dur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Şeref
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Seemore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Şevket Altınöz
AMD işlemcilerden ve spesifik olarak HP Victus serisinden uzak dur.
Victus seven çok fazla kişi ve nefret eden çok fazla kişi var ne saçma iştir bu anlamıyorum. Net bir şey söylüyen yok neden uzak dursun??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kendin araştır video izle seçtiğin laptopun kötü yorumlarına bak kendin karar ver. Sipariş sonrasıda asla ama asla başka bir laptop inceleme fiyat karşılaştırma. Yoksa töbe alamazsın. 1 haftadır bu durumdayım sonunda karar verdim aldım bir tane. Az önce de eski incelediğim laptop 4 bin tl düşmüş. Şimdide o laptop kötü diye forumda yazıyorlar. Bu işin sonu yok kendin hallet bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Şeref
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım da kendi kullandığı laptoplardan önerebilecek arkadaşlar yok mu ? Buradaki arkadaşlar sadece muhabbet sohbete mi geliyor anlamıyorum. O kadar konu açılıyor ; hiç kimse kullanmıyor mu bu fiyat aralığında laptop ?

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
Anladım da kendi kullandığı laptoplardan önerebilecek arkadaşlar yok mu ? Buradaki arkadaşlar sadece muhabbet sohbete mi geliyor anlamıyorum. O kadar konu açılıyor ; hiç kimse kullanmıyor mu bu fiyat aralığında laptop ?

bu laptop şu an için o fiyatta en iyisi özellik bakımından deneyimi olan görürse anlatacaktır

Seemore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Şevket Altınöz
Victus 16 dün bunu sipariş ettim, fiyatı artmış indirimdeydi aldığımda. Bakılabilir bence, bir sürü laptop inceledim sonra bunu almaya karar verdim.

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,014
İsim
Kara Kartal

HP Victus Intel I7-14700HX 16GB Ram RTX4060 300 nits 100% sRGB. 36.000tl​

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Şeref
40 bine bu laptop alınır.. ekran kalitesi kötü değil ama çok iyi de değil.. ama 40k fiyat için ideal
İşlemcisi ekran kartına göre çok düşük değil mi ? Daha dengeli olmasını isterim açıkcası

Bu oldu gibi sanki. Ne dersiniz. Hem İşlemci iyi fps tabanlı oyunlar için hemde ekran kartı üzmez

Tavsiyen için çok teşekkür ederim. Testleri vs. inceledim ; bu fiyatlara alınabilecek işlemcisi en güçlü olan laptop budur. Ayrıca indirimli aldık. Hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,168
Üyeler
146,652
Son üye
Yusufs_
Top Bottom