Neler Yeni

İyi bir pcnin yanına ps5 almak?

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Ps5 için ayırdığım bir bütçem var onda sorun yok konu değip değmeyeceği

Olmadı seçimi bekliyeyim diyorum alacağım adam hemen verse bugün alırım diyodum ancak haftaya salı diyor bakalım ülke nasıl bir hal alacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden?
Adam fiyatı arttırmak için öyle bir olaya girişiyor olabilir aynı fiyata bir yerden bulabiliyorsan bul al hemen.

Allmuted

80+ Bronze
Adam fiyatı arttırmak için öyle bir olaya girişiyor olabilir aynı fiyata bir yerden bulabiliyorsan bul al hemen.
Yok gerçekten sipariş üzerine bulgaristandan alıp getiriyor sanırım ancak başka cihaz bulamıyorum konsol pazarının küçük olduğu bir yerdeyim

Allmuted

80+ Bronze
Arkadaşlar eski fiyattan ps5 i aldım an itibariyle baya bi zamlanmış cihazlar geçmiş olsun herkese

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
Arkadaşlar imzada ki sistemin yanına ps5 almak istiyorum 4k oyunculuk için, bilgisayarı ne kadar sevsem de yatıp oyun oynamanın keyfi bir başka. Sizce gereksiz bir harcama mı olur?
özel oyunların pcye çıkmasını beklemeden 2-3 sene önceden oynarım diyorsan mantıklı ama aksi taktirde gereksiz bir harcama olur.

Arkadaşlar eski fiyattan ps5 i aldım an itibariyle baya bi zamlanmış cihazlar geçmiş olsun herkese
hayırlı olsun o zaman hocam

darkmouse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
darkmouse
Arkadaşlar imzada ki sistemin yanına ps5 almak istiyorum 4k oyunculuk için, bilgisayarı ne kadar sevsem de yatıp oyun oynamanın keyfi bir başka. Sizce gereksiz bir harcama mı olur?
gereksiz olabilir ama yakinda dolar yukselirse ps5 i satip baska istedigin bir sey alabilirsin

Allmuted

80+ Bronze
özel oyunların pcye çıkmasını beklemeden 2-3 sene önceden oynarım diyorsan mantıklı ama aksi taktirde gereksiz bir harcama olur.

hayırlı olsun o zaman hocam
Teşekkürler hocam
PC'yi televizyona bağlamak>PS 5'e 15K vermek.
Valla dostum pc ayrı ps ayrı bence ya ben ps özel oyunlarını çıktığı gün oynamak istiyorum kasayı da salona taşıyamam her seferinde(15 değil 13.5 a aldım)
gereksiz olabilir ama yakinda dolar yukselirse ps5 i satip baska istedigin bir sey alabilirsin
ben yükseleceğini düşünüyorum ancak satmayı düşünmem baya keyifli cihaz ya almak isteyenlerde alabilir umarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,128
İsim
a l p e r
Teşekkürler hocam

Valla dostum pc ayrı ps ayrı bence ya ben ps özel oyunlarını çıktığı gün oynamak istiyorum kasayı da salona taşıyamam her seferinde(15 değil 13.5 a aldım)

ben yükseleceğini düşünüyorum ancak satmayı düşünmem baya keyifli cihaz ya almak isteyenlerde alabilir umarım

Keyif meselesi be kanka

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
Teşekkürler hocam

özel oyunlar içinse düşünmeden alıp geçmekle en iyisini yapmışsın hocam. konsol her zaman ayrı bir keyiflidir. ben de elime switch geçtiği günden beri adam akıllı pcde oyun oynamadım.

Allmuted

80+ Bronze
özel oyunlar içinse düşünmeden alıp geçmekle en iyisini yapmışsın hocam. konsol her zaman ayrı bir keyiflidir. ben de elime switch geçtiği günden beri adam akıllı pcde oyun oynamadım.
Aah ah bende switchimi sattım ps5 almak için.. konsolun ayrı bir keyfi var gerçekten

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman

121709

80+ Silver
Gereksiz, para bolsa al gitsin. 1 kez geliyorsun dünyaya 2 sini de tadarsın.

Allmuted

80+ Bronze
Top Bottom