Neler Yeni

İyi sistem düşük fps

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
büyük derecede dar boğaz var işlemci anakart değiş derhal

evet ve driver i sildim gene yükledimö gene aynı hatyı vermekde
O işlemci maalesef çok zayıf. Ben R5 2600 ile 6600xt kullanıyordum, BF1 Online'da Sniper ile 10 scope açmanın 4-5'i hep FPS droplu oluyordu, patlamalarda 100-110 fps'den 70'e düştüğü oluyordu.

Sizin kombinasyonunuz daha da uyumsuz bir kombinasyon, sorununuz %99 işlemci darboğazından kaynaklanıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hamdi Aktuğ
Steam
Rockiste_Tr
Discord
Rockiste_Cik#0990
i5 6600k ile 6700xt mi kullanıyorsun gerçekten? bilgisayar acı çekiyordur kanka hemen değiş işlemcini.
malsef değişemem cünki bu ara sıkışık durumum biraz ve sistem 6k gibi cok gülünc bir fiyata topladığımdan dolayı yeni akart vb şeylere para veresim gelmiyo nasıl 6k diye sorucaksan gpu babamın hediyesi ondan dolayı 6k ya toplamış oldum dediğim gibi bu hafta icinde başladı bu fps droplar 0 1 fps hataları

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,571
İsim
Memati Baş
malsef değişemem cünki bu ara sıkışık durumum biraz ve sistem 6k gibi cok gülünc bir fiyata topladığımdan dolayı yeni akart vb şeylere para veresim gelmiyo nasıl 6k diye sorucaksan gpu babamın hediyesi ondan dolayı 6k ya toplamış oldum dediğim gibi bu hafta icinde başladı bu fps droplar 0 1 fps hataları
kanka sorunu bilmiyorum ama en yakın zamanda değiştir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Selim Ege Aydemir
uzun zamandır böyle hata vermiyor ama nedense şu 1 haftadır aralıksız bir şekilde bütün oyunlarda 0 1 fps oalark hata vermekde sistemim sistem özelliklerim ise şu
cpu:i5 6600k gpu:rx6700xt anakart:msi z170a carbon gaming pro ram:16gb depolama: 1tb m2 500gb hdd 250 gb hdd
overwatch2 csgo apex legends fortnite minecraft vb oyunda 0 1 fps arası fps vermekde ama radeon sofware de ise 55 150 vb fps ler göstermekde bunun nedeni ne acaba ?
İşlemci değişin

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
6k iyi fiyat bedava kartın zaten o fiyata bulmak zor

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hamdi Aktuğ
Steam
Rockiste_Tr
Discord
Rockiste_Cik#0990
İşlemci değişin
cpu değişmem gerekdiğini biliyorum ama problem şu bu sistem i 1 ay oldu toplayalı ve 3. hafta dan sonra 01 fps yio yani bu haftanın başından beri bu hata devam ediyoo surada bunlar olmamışken neden şimdi başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

6k iyi fiyat bedava kartın zaten o fiyata bulmak zor
rx6700xt yi itopia ya ilk düştüğü anda satın aldığımızdan doalyı gpu da cok ucuz a aldık msı gaming x 2 fanlı modeli

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Selim Ege Aydemir
cpu değişmem gerekdiğini biliyorum ama problem şu bu sistem i 1 ay oldu toplayalı ve 3. hafta dan sonra 01 fps yio yani bu haftanın başından beri bu hata devam ediyoo surada bunlar olmamışken neden şimdi başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

rx6700xt yi itopia ya ilk düştüğü anda satın aldığımızdan doalyı gpu da cok ucuz a aldık msı gaming x 2 fanlı modeli
Kanka r5 5600 al bide anakart al götürür 5k işlemci çok darboğaz yapar

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hamdi Aktuğ
Steam
Rockiste_Tr
Discord
Rockiste_Cik#0990
Kanka r5 5600 al bide anakart al götürür 5k işlemci çok darboğaz yapar
bakın tamam anladım cpu da bi sorun var ama demeye calışdım şu bu belliki yazılımsal bi hata cünki 3 hafta yüksek fps lerde bana oyunumu oynatdı intel me yi kurduğumda butür hatalar vermeye başladı ondan doalyı olabilirmi ben sizden yazılımsal olarak yardım istiyorum gidip cpu anakart aldırmanızı değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Selim Ege Aydemir
bakın tamam anladım cpu da bi sorun var ama demeye calışdım şu bu belliki yazılımsal bi hata cünki 3 hafta yüksek fps lerde bana oyunumu oynatdı intel me yi kurduğumda butür hatalar vermeye başladı ondan doalyı olabilirmi ben sizden yazılımsal olarak yardım istiyorum gidip cpu anakart aldırmanızı değil
İlk haftalarda Allah yardım etmiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hamdi Aktuğ
Steam
Rockiste_Tr
Discord
Rockiste_Cik#0990
1668940996446.png
1668941057562.png
şuan en hızlı girebildiğim oyun a dirdim ve aynı şekilde cpu gpu ram kullanımı düşük ve mac a gidiğimde bile hic birşekilde oynamıo format la düzelicekse atabilirim ama düzelicek gibi durmuyo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,400
Üyeler
149,909
Son üye
farukforum
Top Bottom