Neler Yeni

38.000 TL BÜTÇE İLE 4070'Lİ SİSTEM ÖNERİSİ

Legalzor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Güray Şan
Bütçe
38000
Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi bütçem monitör HARİÇ 38.000TL.
Öncelikle beklentilerim beni fps oyunlarının yanı sıra (Apex Legends, Valorant vb.) yayın açmada ve Adobe, da vinci resolve gibi kurgu programlarında üzmeyecek olması. Hikayeli oyunları çok oynadığım söylenemez ama DLSS 3 konusunu çok gündemde gördüğüm için 4070'i bu bütçeyle yeni nesil olması ve ek olarak da VRam konusunda üzmeyeceğini düşündüğüm için tercih ettim. Bütün sitelerdeki hazır sistemleri artık adım kadar iyi biliyorum desem yeridir malum ekonomiden ötürü... Ancak hazır sistemlerin hiçbiri açıkçası hoşuma gitmedi ve acemi olduğumdan mıdır bilinmez markalar da tatmin etmedi açıkçası (Giriş seviyesi Palit 4070 Dual, Gainward, Inno3rd vs.) kısacası kendim toplasam daha çok içime sinecek gibi. Aşağıya kendimce kurduğum bir sistemin linklerini koyacağım, kendi sistem önerisi olanlar olursa yardımcı olmasını rica ediyorum.
Şu şekilde 38.200 yapıyor. 38'in üstüne çok çıkmak istemiyorum açıkçası daha monitör ekipman vs. de alacağım. Şimdiden teşekkürler.

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
gereksiz pahaliya toplamissin

Legalzor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Güray Şan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemciyi eklemeyi unutmuşum şimdilik Ryzen 5 5600 koydum.

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
İlgilendiği Kategoriler
hocam bence direk sunu alin islemciyi r7 5700x yapin https://www.gencergaming.com/haqqus-gen-xiii

Colorful'a güvenebilir miyim? ve ekstra olarak sıvı soğutucu eklemem gerek sanırım kasayı da kozmetik açısından değiştirebilirim.
colorful guvenilir bir markadir, sivi sogtma olarak bunu oneririm https://www.akakce.com/islemci-sogu...md-uyumlu-sivi-sogutucu-fiyati,325097163.html
Mesaj otomatik birleştirildi:

sansiniza 4070 yerine 4070 ti bulduk bende sasirdim hayirli olsun simdiden

Legalzor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Güray Şan
colorful guvenilir bir markadir, sivi sogtma olarak bunu oneririm https://www.akakce.com/islemci-sogu...md-uyumlu-sivi-sogutucu-fiyati,325097163.html
Mesaj otomatik birleştirildi:

sansiniza 4070 yerine 4070 ti bulduk bende sasirdim hayirli olsun simdiden
teşekkürler yardımın için, gençer gaming'de de sıkıntı çıkmaz dersen siparişi veririm. 4070ti ekstrem baya çünkü araştırdığım kadarıyla performans farkı da baya söz konusu.

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
İlgilendiği Kategoriler
teşekkürler yardımın için, gençer gaming'de de sıkıntı çıkmaz dersen siparişi veririm. 4070ti ekstrem baya çünkü araştırdığım kadarıyla performans farkı da baya söz konusu.
gecen sene o kartin 30 serisi versiyonunu oradan aldim kargo bi tik gec geliyor onun disinda sorun yok, kartin peroformans konusunada gelirsek dedigin gibi aralarinda daglar kadar fark var. Keske 30 serisinde de oyle olsaydi 🥲

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,688
Üyeler
140,682
Son üye
xPuuL
Top Bottom