Neler Yeni

İzmir bornova bisikletim çalındı ne yapmam gerek

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Bütçe
5
Bornova da Evka 3 metro istasyonu yanında bisiklrt kilit yerinde bisikleti çaldılar.
Koyu yeşil Bianchi Aspid 47

Ne yapabilirim buna nasıl bulabilirim acil yardım gerek olmazsa polisi arayacağım.

Ucuz bisiklet değil farlarla beraber 6k falandı.
Kalın kilit vardı nasil kırdılarsa.

Minc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Mücahit Özderya
Metro güvenliğine git oraya açısı varsa görüntülere bakın ya da direk polise git görüntüleri inceleyip bulsunlar.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,072
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Polise direk gitsen pek uğraşmazlar oradaki kamera kayıtlarını alıp emniyete gidersen daha iyi olur.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Resmi varmı? Üzerinde ne aksesuarlar vardı? Bisikletin kendi Resmini atarsan gören duyan olursa haber verir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kamera kayıtlarını bir SD karda kaydetip emniyete gidin hemen. Polisin müdahale edeceği bir durum değil.

Shaco

80+ Bronze
Hala kayıp mı bilmiyorum da aynı bisikletin google'dan fotosunu alıp alınır ilanı açabilirsin letgo vs yerlere. Polisin falan çok umursayacağını sanmıyorum yada bulacağını

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Bornova da Evka 3 metro istasyonu yanında bisiklrt kilit yerinde bisikleti çaldılar.
Koyu yeşil Bianchi Aspid 47

Ne yapabilirim buna nasıl bulabilirim acil yardım gerek olmazsa polisi arayacağım.

Ucuz bisiklet değil farlarla beraber 6k falandı.
Kalın kilit vardı nasil kırdılarsa.
Geçmiş olsun hocam. Bu tarz durumlarda maalesef polis çok alakadar olmuyor. Gidip çalıntı ihbarı verebilirsin. Burada bütün emek sana düşüyor. İkinci el satım uygulamarı ve gruplarında bisikletini satan var mı diye takip etmen gerek. Umarım bulursun

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun hocam. Bu tarz durumlarda maalesef polis çok alakadar olmuyor. Gidip çalıntı ihbarı verebilirsin. Burada bütün emek sana düşüyor. İkinci el satım uygulamarı ve gruplarında bisikletini satan var mı diye takip etmen gerek. Umarım bulursun
Hala kayıp mı bilmiyorum da aynı bisikletin google'dan fotosunu alıp alınır ilanı açabilirsin letgo vs yerlere. Polisin falan çok umursayacağını sanmıyorum yada bulacağını
Sahibinden ve letgoda sürekli bakıyorum günlük ve boş zamanlarda kontrol ediyorum.
Bulursam ne yapacağım bilmiyorum, herhangi bir fatura yok bişey yok polis bakmaz.
Ne yapmam gerekir ?

Shaco

80+ Bronze
Sahibinden ve letgoda sürekli bakıyorum günlük ve boş zamanlarda kontrol ediyorum.
Bulursam ne yapacağım bilmiyorum, herhangi bir fatura yok bişey yok polis bakmaz.
Ne yapmam gerekir ?
Büyük kim varsa etrafında toplayıp gideceksin yada orta noktada bulusacaksın. Senin olduğuna eminsen bi güzel ezeceksiniz.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Sadettin Y
bucadayım kardeşim sordurayım bizimkilere(!),
umarım bulunmuştur veya bulursun

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Ne yapmam gerekir ?
O bisikletine ait eskilerden biraz resim gostersen diyeceğim ama biraz zor ikna olunur Keşke zamanında altındaki seri no yu almış olsan daha rahat ederdin. Allah yardımcın olsun

Top Bottom