Neler Yeni

Yardım ℹ️Zyxel VMG3625-T50B Modem Nasıldır?ℹ️

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,221
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiçbir fikrim yok :(
Şuan sürekli internet gidip geliyor 5 gün öncede aynı problem vardı şimdi tekrar var comnet kullanıyorum sorun onlardanmi bendenmi öğrenmem lazım ama bu tr'deki internet altyapısı harbi berbat ötesi berbat ilgi alaka sıfır kafayı yiycem ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbiri problem yoktu şuana kadar sadece hızım düştü 70 mbps'ten 45'e haricî sorun yoktu firma ile ilgili şimdi ise internet gidip geliyor durup dururken

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,221
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Şuan sürekli internet gidip geliyor 5 gün öncede aynı problem vardı şimdi tekrar var comnet kullanıyorum sorun onlardanmi bendenmi öğrenmem lazım ama bu tr'deki internet altyapısı harbi berbat ötesi berbat ilgi alaka sıfır kafayı yiycem ya

Hiçbiri problem yoktu şuana kadar sadece hızım düştü 70 mbps'ten 45'e haricî sorun yoktu firma ile ilgili şimdi ise internet gidip geliyor durup dururken
Firma modemden diyorsa %90 ihtimalle modemden değildir, kendi beceriksizlikleridir :D

eren28tr

80+ Platinum

güzel modem hocam temiz bulabilirsen al vdslmi kullanıyorsun yoksa fibermi

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Firma modemden diyorsa %90 ihtimalle modemden değildir, kendi beceriksizlikleridir :D
Bende böyle düşünüyorum ama günün sonunda ücretli kayıt açın gelip baksınlar sizdenmi değilmi vs diye ben bende değil diyorum fakat günün sonunda ne olacağı belli olmaz 400 TL işlem ücreti var şayet benden ise problem comnet ise şuanki kopmaları vs DP bağlıyor 6-7 yıldır problem yaşamadım turknet gibirnet vs ama comnette şuan bu sorunla cebellesiyorum karşımda adam akıllı muhatap yok

güzel modem hocam temiz bulabilirsen al vdslmi kullanıyorsun yoksa fibermi
VDSL hocam

eren28tr

80+ Platinum
Bende böyle düşünüyorum ama günün sonunda ücretli kayıt açın gelip baksınlar sizdenmi değilmi vs diye ben bende değil diyorum fakat günün sonunda ne olacağı belli olmaz 400 TL işlem ücreti var şayet benden ise problem comnet ise şuanki kopmaları vs DP bağlıyor 6-7 yıldır problem yaşamadım turknet gibirnet vs ama comnette şuan bu sorunla cebellesiyorum karşımda adam akıllı muhatap yok

VDSL hocam
Hat değerlerini atarmısın?

panda_1

80+
Hocam sağlayıcı değiştireceksen Türknet öneririm TT 1mbps bile alamazken aynı altyapı ile 47/8 alıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,876
Üyeler
156,537
Son üye
volkswagenjetta
Top Bottom