Neler Yeni

J7 2016 "Google play hizmetleri durmaya devam ediyor" hatası

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Merhabalar annemin telefonu j7 2016 3 senedir sorunsuz kullanıyordu lakin dün akşamdan beri ekrana sürekli Google play hizmetleri durmaya devam ediyor hatası çıkıyor telefon kullanılmaz bir hale geldi hatadan menüye bile girilemiyor bir yardım edermisiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafa Arıyer
Bende aynı telefonu kullanıyorum bir sıkintı yok bende Odin ile stock romu yeniden yazdırın bi sıkintı oluşmuş olabilir sistemde

Batuhan5356

80+ Silver
Merhabalar annemin telefonu j7 2016 3 senedir sorunsuz kullanıyordu lakin dün akşamdan beri ekrana sürekli Google play hizmetleri durmaya devam ediyor hatası çıkıyor telefon kullanılmaz bir hale geldi hatadan menüye bile girilemiyor bir yardım edermisiniz?
reis onu devredışı bırak sonra güncellemeleri kaldır tekrar yükle

ardaozal

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,493
İsim
Arda Özal
Benim eski telefondada vardı çok kanser bir şey yere çalasın geliyor Google playı devredışı bırak sil tekrar sıfırdan yükle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,891
Üyeler
156,540
Son üye
Fociex
Top Bottom