Neler Yeni

Jack & Jones Erkek JCOWIN QUILTED JACKET SMU Ceket 1526 TL

JeaLeusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alper Coşkun Sertkaya
1526 TL iyi bir kampanyası var ürün şık gözüküyor ben satın aldım.

eneskaya6

80+ Silver
Sadece L bedende indirim var

JeaLeusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alper Coşkun Sertkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan sadece L kalmış

ruaF1912

80+ Bronze
Fiyat çok iyi. Alınır. bu fiyata JJ kalitesi daha ne olsun. JJ montları ve kot pantolonları cidden fiyatına kesinlikle değer. Alın, aldırın. Senelerce giyersiniz bu 2 kategorisindeki ürünlerini ha birde boxerlarıda çok iyi bu markanın, alabilirseniz boxerlarınıda kapın, uygun fiyata bulursanız

Fiyat çok iyi. Alınır. bu fiyata JJ kalitesi daha ne olsun. JJ montları ve kot pantolonları cidden fiyatına kesinlikle değer. Alın, aldırın. Senelerce giyersiniz bu 2 kategorisindeki ürünlerini ha birde boxerlarıda çok iyi bu markanın, alabilirseniz boxerlarınıda kapın, uygun fiyata bulursanız
boxerını kotunu aldım aşırı rahatlar valla birde pandemi zamanı 180 liraya su ve rüzgar geçirmez ceketimsi bişeyi vardı hala kullanıyorum sağlam marka

Furkanozr

80+ Silver
O işler öyle olmuyor işte geçen sene Jack jones şişme mont aldım 5 para etmez 10 derece havada donuyorsun ve yağmur serpmesinde bile şu geçiyor artık marka yerine fp ürünlerinin değerini bilmek gerek

eneskaya6

80+ Silver
O işler öyle olmuyor işte geçen sene Jack jones şişme mont aldım 5 para etmez 10 derece havada donuyorsun ve yağmur serpmesinde bile şu geçiyor artık marka yerine fp ürünlerinin değerini bilmek gerek
Neredeyse bütün markalar aynı yerlerde üretimini yapıp aşağı yukarı aynı malzemeleri kullanıyor. Bunlar çoğu bildiğin konfeksiyonlardan çıkma. Türkiye de bazı şeylere erisilemedigi için siniflasma oluşuyor ve Jack Jones alan biri alamayinlarin yanında zengin parası var sınıfına giriyormuş gibi gözüküyor. A dan Z ye markaların neredeyse hepsi belli bir seviye de. Bari istedikleri paralara değse...

ruaF1912

80+ Bronze
Markanın çok fazla cakması var biliyorsunuzdur umarım hocam. N11, Trendyol gibi yerlerden JJ ürünleri alınmaz. Alacaksanız Amazon, Boyner ya da kendi mağazalarından alınmalı ürünleri. yoksa adam koyuyor jj mont diye 1k'ya trendyol'a orjinal resimleriyle ama alınca anlıyorsun çakma ürün olduğunu.

Furkanozr

80+ Silver
Markanın çok fazla cakması var biliyorsunuzdur umarım hocam. N11, Trendyol gibi yerlerden JJ ürünleri alınmaz. Alacaksanız Amazon, Boyner ya da kendi mağazalarından alınmalı ürünleri. yoksa adam koyuyor jj mont diye 1k'ya trendyol'a orjinal resimleriyle ama alınca anlıyorsun çakma ürün olduğunu.
Direk JACK JONES mağazasından aldım hocam

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
Tüh ya ben bu ürünü bekliyordum bir yerde indirime girer diye gece düşmüş tamda l beden alamadim .s

alperenmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alperen Mutgan
ben trendyoldan aldim 3-4 ay once 1k ya jj musteri hizmetlerini arayip sorgulattim orijinalligini uyguna bulursaniz alin sonra musteri hizmetleriyle iletisime gecip orijinal olup olmadigini sorgulatabilirsiniz

Top Bottom