Neler Yeni

JAHREİN DEIMOS ALINIR MI?

amonRa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
Bütçe
21000
Arkadaşlar selamlar,

Android studio, unity tarzı programlarda performansı nasıl olur bu cihazın? 2 tane almayı düşünüyorum. Birisi Nişanlıma birisi kendime arada sırada normal fps oyun oynarız. Yeterli midir değil midir arada kaldık. Yardımcı olur musunuz? Bütçe 20-21K

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
onur
Alınır bence kanka, 2 hafta önce benzer bi sistemi topladım sadece ekran kartı ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC tu. EAGLE kartlarda biraz ısınma problemi var diye duydum bi araştır istersen onun dışında kesinlikle alınır. 4060tilar 16k ci,varı zaten ekran kartı + işlemciye sistem toplamış oluyorsun.

Yada bütcen varsa biraz daha bekle belki 25kya 4070li sistem düşer piyasaya.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Kodlama kısmında ortalama değer alınır ama işlemcin ısınır o yüzden kule tipi veya sıvı soğutmada eklemeye bak.

amonRa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Altın bilgileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Sağ olun dikkatle okudum yorumlarınızı ve almaya karar verdim. Tekrardan teşekkürler..
güzelmiş kanka bu alınır bu arada

Alınır bence kanka, 2 hafta önce benzer bi sistemi topladım sadece ekran kartı ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC tu. EAGLE kartlarda biraz ısınma problemi var diye duydum bi araştır istersen onun dışında kesinlikle alınır. 4060tilar 16k ci,varı zaten ekran kartı + işlemciye sistem toplamış oluyorsun.

Yada bütcen varsa biraz daha bekle belki 25kya 4070li sistem düşer piyasaya.

Kodlama kısmında ortalama değer alınır ama işlemcin ısınır o yüzden kule tipi veya sıvı soğutmada eklemeye bak.

Top Bottom