Neler Yeni

Jak girişi yamuldu ne yapmam lazım

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Eray Fındık
Arkadaşlar bugün kulaklık yere düştü ve jak girişi yamuldu kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor telefonda denedim geliyor büyük ihtimal jal girişi yamuldu garanti kapsamına girer mi girmezse ne kadar ödemem lazım bilen birileri yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

Checkmate

80+ Bronze
jack girişini kendin değiştiremezsin değiştirsen de randıman vermez direkt garantiye ver kulaklığın modeline göre fiyat değişir yetkili servisi ara derim. Yardımcı oluyorlar.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Eray Fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
jack girişini kendin değiştiremezsin değiştirsen de randıman vermez direkt garantiye ver kulaklığın modeline göre fiyat değişir yetkili servisi ara derim. Yardımcı oluyorlar.
hocam jak girişi yamulmamış kulaklığın dönüştürücüsünün ses veren kablosu yamulmuş amazondan geçen sene eylülde almıştım kulaklığı nasıl garantiyi kullanabilirim kulaklığım razer blackshark v2x

Checkmate

80+ Bronze
hocam jak girişi yamulmamış kulaklığın dönüştürücüsünün ses veren kablosu yamulmuş amazondan geçen sene eylülde almıştım kulaklığı nasıl garantiyi kullanabilirim kulaklığım razer blackshark v2x
Hocam kutunun içinden garanti belgesi gibi bir belge çıkıyor faturada da yazabilir oradan aramak gerekiyor. Bende razer marka bir kulaklık var amazondan almıştım kutunun yan tarafında garanti belgesi yapışık bir şekilde çıktı.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Eray Fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kutunun içinden garanti belgesi gibi bir belge çıkıyor faturada da yazabilir oradan aramak gerekiyor. Bende razer marka bir kulaklık var amazondan almıştım kutunun yan tarafında garanti belgesi yapışık bir şekilde çıktı.
anladım hocam teşekkür ettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,292
Üyeler
147,699
Son üye
Yasin TOK
Top Bottom