Neler Yeni

Japonya amazondan ekran kartı alan oldu mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
levent küden
Vergi gümrük vs bir sorun cikti mi
her şey dahil 87bin yen tuttu, 5 günde kapıma kadar DHL ile geldi, hiç bir sıkıntı yaşamadım, gümrük vs herşeyi amazon hallediyor. siz sanki türkiyedeki bir siteden alışveriş yapıyormuş gibi yapıyorsunuz.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bi kaç kere gördüm hesabı banlıyor diyorlar da alabilen oldu mu ona göre sipariş vericem
Hocam alan da var direk ban yiyen de var
Üstüne düşmek lazım sanırsam

Alone01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Caner kırboğa
her şey dahil 87bin yen tuttu, 5 günde kapıma kadar DHL ile geldi, hiç bir sıkıntı yaşamadım, gümrük vs herşeyi amazon hallediyor. siz sanki türkiyedeki bir siteden alışveriş yapıyormuş gibi yapıyorsunuz.
Yaşadığınız süreci adım adım anlatma şansınız varmı çoğu kişinin hesabı kapanmış nasıl bir yol izlememiz gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
levent küden
Yaşadığınız süreci adım adım anlatma şansınız varmı çoğu kişinin hesabı kapanmış nasıl bir yol izlememiz gerek
hesab açtım japonyadan, önce nvidia 3080 kart satın aldım ve hesabı suspended yaptılar, amaazondaki adımları izleyerek hesabı açtırdım, kredi kartının fotosunu gönderiyorsunuz. hesabı hemen açtılar. 3080 kartım hala stokta yok,stoğa girince gönderecekler. bu arada msi 3060 stoğa girince hemen onuda aldım. 5 gün sonrada kargo geldi.

Top Bottom