Neler Yeni

Japonya'da yaşanılır mı?

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
ateş
Evet dalga gecilen konu tam olarak "Anime sevdigin icin japonyada yasamak istemen". Insanlari duzgun o yuzden desen tamam, yonetim duzgun desen tamam, cevresi-havasi temiz desen tamam ama senin dedigin cok absürt.
kime göre neye göre absürt zaten farklı düşüncelere saygı duymak asıl olay değil mi

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,803
İsim
ege erdem demirelli

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,466
İsim
Muhammet Çağrı
Ben Lebron James maçları izliyorum abiler nereye gideyim 💀.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
öyle bir şey demedin anime sevdiğimden kültürünü öğrenmek istiyorum hem çizim yeteneğimde var sen bilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu kadar dalga geçilecek bir şey mi vardı acaba sorabilir miyim zaten birşeyi ypamak için sebep olmasına gerek bile yok ki bazen sorunlu davranıyorsunuz anlam veremiyorum hobimden dolayı birşeyi yapmak veya biryere gitmek isteyen birine normalde böyle davranmazsınız da anime olunca mı sorun çıkarıyor yaşınız üstün olsa da düşünce tarzınız küçük gibi

@SilahsızKuvvet☪ ifade atıp saklanmak yerine düzgünce eleştirmenizi öneririm dalga geçip saçmalayarak değil altyazı olmayınca gelen pişmanlık ne 2018 mihazında mı kaldınız
Anime ne zaman hobi oldu lan

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Derviş
Japonya'ya gitmek istiyorum sebebim ise animeleri sevmem
images (5).jpeg

Vaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emirhan Güne
öyle bir şey demedin anime sevdiğimden kültürünü öğrenmek istiyorum hem çizim yeteneğimde var sen bilirsin

bu kadar dalga geçilecek bir şey mi vardı acaba sorabilir miyim zaten birşeyi ypamak için sebep olmasına gerek bile yok ki bazen sorunlu davranıyorsunuz anlam veremiyorum hobimden dolayı birşeyi yapmak veya biryere gitmek isteyen birine normalde böyle davranmazsınız da anime olunca mı sorun çıkarıyor yaşınız üstün olsa da düşünce tarzınız küçük gibi

@SilahsızKuvvet☪ ifade atıp saklanmak yerine düzgünce eleştirmenizi öneririm dalga geçip saçmalayarak değil altyazı olmayınca gelen pişmanlık ne 2018 mihazında mı kaldınız
Bu yazıyı yazmamın sebebi zor bir dil olduğu için hiç baktın mı orda yaşayan insanların nasıl konuştuğuna? İzlediğin animelerdeki gibi konuşmuyorlar.

Dostum, hukuk okuyarak Japonya'ya gidemezsin çünkü onların sistemi farklı, bizim sistem farklı. Şu an iki şekilde gidebilirsin: Ya orada üniversiteye gideceksin ya da Japon dil okullarına kayıt olup parayla gideceksin. İnternette görmüştüm, dil okulu olayını araştır.

Japonya'nın iyi ve kötü yanları var, bunları araştırmalısın. Benim bildiğim iyi ve kötü yanlar:

İyi yanları:
1. Doğası güzel
2. Ekonomisi iyi
3. Kültürü güzel

Kötü yanları:
1. Çalışma kültürleri çok kötü
2. Dili zor, yazıp okuması zor
3. İnsanlar birbirine çok uzak (bunu bilmiyorum, sadece duyduklarım)

Son düzenleme:

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
ateş
Bu yazıyı yazmamın sebebi zor bir dil olduğu için hiç baktın mı orda yaşayan insanların nasıl konuştuğuna? İzlediğin animelerdeki gibi konuşmuyorlar.

Dostum, hukuk okuyarak Japonya'ya gidemezsin çünkü onların sistemi farklı, bizim sistem farklı. Şu an iki şekilde gidebilirsin: Ya orada üniversiteye gideceksin ya da Japon dil okullarına kayıt olup parayla gideceksin. İnternette görmüştüm, dil okulu olayını araştır.

Japonya'nın iyi ve kötü yanları var, bunları araştırmalısın. Benim bildiğim iyi ve kötü yanlar:

İyi yanları:
1. Doğası güzel
2. Ekonomisi iyi
3. Kültürü güzel

Kötü yanları:
1. Çalışma kültürleri çok kötü
2. Dili zor, yazıp okuması zor
3. İnsanlar birbirine çok uzak (bunu bilmiyorum, sadece duyduklarım)
evet hepsini biliyorum

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben anlamıyorum bu kafayı, hayali olan insanları görünce zorbalıyorlar..
Japonya'da yaşaman için oturum iznin olması lazım, bunu alman bir hayli zor. Dediğine gelirsek Japonya'da hayat animelerde ki değil, insanlar yalnız, asosyal, içine kapanık ve intihara meyilli. Çok fazla eksi yanı olduğu gibi coğrafyası ve tarihi yapıları ile artıları olsa bile bu orada yaşamak için yeterli bir sebep değil. İş insanı değilsen ve Japonya'da doğup büyümediysen orada yaşaman çok zor, ancak 90 gün vizesiz seyahat hakkın var. Ha bu arada Japon halkı ingilizce bilmiyor, bu da bir eksi. 2 sene içersinde japonya ve Kore'yi gezeceğim bakalım.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
muhammed samet
İstisnalar kaideyi bozmaz

sorun nedir yani ben bu konunun başında ''anime seviyorum japonya'yı merak ediyorum'' yazmasam bunlar yaşanmıyacaktı değil mi bu kadar etki ediyorsa bi kendinize düzen verin lütfen anlam veremiyorum sevdiğim bir şey için dalga geçiliyorum hitler falanda demedim değişik insanlarsınız..
Japonlar çok ırkçı bir millet bı de s.piklar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,158
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom