Neler Yeni

Japonya'da yaşanılır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Ahmet

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
ateş
İstisnalar kaideyi bozmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Japonlar çok ırkçı bir millet bı de s.piklar
evet hocam gördüm travesti kulüpleri falan var bilemiyorum gitmeye değer mi diye o yüzden fikir sahibi olan varsa diye açtım konuyu alay konusu olmak için değil :D

Ben anlamıyorum bu kafayı, hayali olan insanları görünce zorbalıyorlar..
Japonya'da yaşaman için oturum iznin olması lazım, bunu alman bir hayli zor. Dediğine gelirsek Japonya'da hayat animelerde ki değil, insanlar yalnız, asosyal, içine kapanık ve intihara meyilli. Çok fazla eksi yanı olduğu gibi coğrafyası ve tarihi yapıları ile artıları olsa bile bu orada yaşamak için yeterli bir sebep değil. İş insanı değilsen ve Japonya'da doğup büyümediysen orada yaşaman çok zor, ancak 90 gün vizesiz seyahat hakkın var. Ha bu arada Japon halkı ingilizce bilmiyor, bu da bir eksi. 2 sene içersinde japonya ve Kore'yi gezeceğim bakalım.
teşekkür ederim cevabın için dalga geçmediğin için

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
muhammed samet
evet hocam gördüm travesti kulüpleri falan var bilemiyorum gitmeye değer mi diye o yüzden fikir sahibi olan varsa diye açtım konuyu alay konusu olmak için değil :D

Japonya depremlerin çok olduğu bir yer deprep tanvan varsa onermem

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Ortada dalga geçilecek bir durum yok. Yaşı küçük bir arkadaşımızsın kafa yapının nasıl işlediğini anlayabiliyorum, herkes o yaşlarda bu şekilde hayaller kurar bunda dalga geçilecek bir şey yok. Burada seni alaya alan kişilerin çoğu senden bir iki yaş büyüktür, umursama böylelerini.

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
ateş
Ortada dalga geçilecek bir durum yok. Yaşı küçük bir arkadaşımızsın kafa yapının nasıl işlediğini anlayabiliyorum, herkes o yaşlarda bu şekilde hayaller kurar bunda dalga geçilecek bir şey yok. Burada seni alaya alan kişilerin çoğu senden bir iki yaş büyüktür, umursama böylelerini.
yaşımın küçük olmasından dolayı benimle alay edilmesine karşı çıkmamam gerektiğini iddia edenlerin umursanıcak neyi var ki

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
yaşımın küçük olmasından dolayı benimle alay edilmesine karşı çıkmamam gerektiğini iddia edenlerin umursanıcak neyi var ki
Diyorum ya salla geç. Senin için önemli olan insanların fikrini önemse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Ahmet

qcil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
ahmet
Merhabalar 13 yaşındayım Japonya'ya gitmek istiyorum sebebim ise animeleri sevmem hukuk düşünüyorum bu sene LGS sınavım var avukatlık düşünüyorum.

Japonya animelerin yeri olduğu için gitmek istiyorum ama alfabesi ve dili zor gibi duruyor İngilizce sınıfımdayım İngilizcem iyi erasmusuda kazanıyordum ucundan kaybettim Türklere karşı ırkçılık varmış ben hep orada yaşamak istiyorum tatil olarak turistlik olarak değil vatandaşlık alabilir miyim zor mu alırsam oradaki bana karşı olacak olan ırkçılık biter mi bir de soğuk olduklarını duydum nasıl arkadaş edinebilirim orada alfabe olarak hangi alfabe en yaygın bilen var mı yardım edebilecek olursa sevinirim şu an Japonya hakkında videolar izliyorum.
Orada en yaygın alfabe hangisi? (Daha Japoncadaki alfabelerin niçin kullanıldığını bilmiyorsun sanırım. Hiragana, Katakana, Kanji) Japonya'ya gideceğim. Animeleri seviyorum. LGS sınavım var ve avukatlık düşünüyorum. //Yani genel olarak, o kadar anlamsız ve saçma bir paragraf ki ne desem bilemedim.

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
ateş
Orada en yaygın alfabe hangisi? (Daha Japoncadaki alfabelerin niçin kullanıldığını bilmiyorsun sanırım. Hiragana, Katakana, Kanji) Japonya'ya gideceğim. Animeleri seviyorum. LGS sınavım var ve avukatlık düşünüyorum. //Yani genel olarak, o kadar anlamsız ve saçma bir paragraf ki ne desem bilemedim.
biliyorum da amacım japonya hakkında bilgi almak ne yazdığımı umursamadım

@F4IRFL4Y sorun ne

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
916
İsim
Furkan ŞENGÜL

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Görkem çetinkaya
Merhabalar 13 yaşındayım Japonya'ya gitmek istiyorum sebebim ise animeleri sevmem hukuk düşünüyorum bu sene LGS sınavım var avukatlık düşünüyorum.

Japonya animelerin yeri olduğu için gitmek istiyorum ama alfabesi ve dili zor gibi duruyor İngilizce sınıfımdayım İngilizcem iyi erasmusuda kazanıyordum ucundan kaybettim Türklere karşı ırkçılık varmış ben hep orada yaşamak istiyorum tatil olarak turistlik olarak değil vatandaşlık alabilir miyim zor mu alırsam oradaki bana karşı olacak olan ırkçılık biter mi bir de soğuk olduklarını duydum nasıl arkadaş edinebilirim orada alfabe olarak hangi alfabe en yaygın bilen var mı yardım edebilecek olursa sevinirim şu an Japonya hakkında videolar izliyorum.
Hocam japonyada ben sahsen yasamazdim yasiniz kucuk oldugu icin animelerden vs etkilenmissiniz sanirim

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,391
İsim
Cengiz
Top Bottom