Neler Yeni

Jawline kullanılır mı ? alınmalı mı

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Chloe Grace Moretz
jawline almak istiyorum internette Sercan Bintepe nin videosunu izledikten sonra 2 günde 1 kullanmak icin almak istiyorum kullananlar sağlıklı mı ve işe yarıyorlar mı bir de alabileceğim güzel kaliteli bir link gönderebilir misiniz internette bulduklarım trendyolda v.b çok dandik malzeme demisler

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Sandal
jawline almak istiyorum internette Sercan Bintepe nin videosunu izledikten sonra 2 günde 1 kullanmak icin almak istiyorum kullananlar sağlıklı mı ve işe yarıyorlar mı bir de alabileceğim güzel kaliteli bir link gönderebilir misiniz internette bulduklarım trendyolda v.b çok dandik malzeme demisler
yaptınmı bro

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Chloe Grace Moretz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yaptım hocam acık yorumumu kullancam benlik bi ürün değilmiş jawline yanakları eritmiyor hocam ceneyi geliştiriyor cene genişliyor eğer yanağınız varsa jawline kullanmayın ama eğer yanağınız yoksa yüz hatlarınız genişler yani bana gitmedi öyle diyim

halitxct

80+ Silver
yaptım hocam acık yorumumu kullancam benlik bi ürün değilmiş jawline yanakları eritmiyor hocam ceneyi geliştiriyor cene genişliyor eğer yanağınız varsa jawline kullanmayın ama eğer yanağınız yoksa yüz hatlarınız genişler yani bana gitmedi öyle diyim
Ürün linkini atarmisin hangisini aldın merak ettim

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Chloe Grace Moretz
Ürün linkini atarmisin hangisini aldın merak ettim
trendyoldan almıstım bi de instgramdan özel kutulu diye insta dan aldım ikiside aynı geldi alıcaksanız trendyoldan alın özel kutu olayı orda da var

benimki kaldırılmış ama bu tarz biseydi bende sadece orta seviye vardı

halitxct

80+ Silver
trendyoldan almıstım bi de instgramdan özel kutulu diye insta dan aldım ikiside aynı geldi alıcaksanız trendyoldan alın özel kutu olayı orda da var

benimki kaldırılmış ama bu tarz biseydi bende sadece orta seviye vardı
Kanka plastik kokuyomu bu

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Chloe Grace Moretz
Top Bottom