Neler Yeni

JBL GO2 pc için alınır mı?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Bluetooth versiyonu 4.1.

Sitedeki bilgiler doğruysa BT sürümü çok eski. Kablosuz bağlayacaksanız gecikme yapabilir.
AUX girişi varsa ve kablolu bağlayacaksanız alınabilir belki.

Grundig'in şu modeli de uygun fiyat segmentinde beğeniliyor.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
Selim
pc için alacağım alınır mı?
Bunun yerine mi outdoor hoparlör aldım ben hocam PC için. Tavsiye ederim incelemelerde bundan yüksek ve kaliteli sesi vardı, go3 ile aynı kalite ama bir tık düşük sesi vardı. Malum fiyatlar da ortada HBde 319tl amazonda 304tl ve ek olarak yeni hesaba Amazon'un 40 TL indirim kodu var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bluetooth versiyonu 4.1.

Sitedeki bilgiler doğruysa BT sürümü çok eski. Kablosuz bağlayacaksanız gecikme yapabilir.
AUX girişi varsa ve kablolu bağlayacaksanız alınabilir belki.

Grundig'in şu modeli de uygun fiyat segmentinde beğeniliyor.
Kablolu baglanıyormuki hocam? JBL olan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun yerine mi outdoor hoparlör aldım ben hocam PC için. Tavsiye ederim incelemelerde bundan yüksek ve kaliteli sesi vardı, go3 ile aynı kalite ama bir tık düşük sesi vardı. Malum fiyatlar da ortada HBde 319tl amazonda 304tl ve ek olarak yeni hesaba Amazon'un 40 TL indirim kodu var.
Hangi hoparlör hocam?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10

Hangi hoparlör hocam?
AUX girişi varsa kabloyla bağlanır, bende LG'nin bir modeli var onu kablolu kullanabiliyorum bu şekilde. O giriş var mı yok mu diye baktım ama alışveriş sitelerinde bilgi bulamadım. Video incelemelerini izlemek lazım.

Grundig'de 5.0 var ve daha ucuz, AUX girişi var ayrıyeten, onu da bir araştırmanızı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
AUX girişi varsa kabloyla bağlanır, bende LG'nin bir modeli var onu kablolu kullanabiliyorum bu şekilde. O giriş var mı yok mu diye baktım ama alışveriş sitelerinde bilgi bulamadım. Video incelemelerini izlemek lazım.

Grundig'de 5.0 var ve daha ucuz, AUX girişi var ayrıyeten, onu da bir araştırmanızı öneririm.
Hocam JBL GO3 nasıldır oda 5.1
5.1 mi daha iyi 5.0 mı?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
Selim

Hangi hoparlör hocam?
Xiaomi Mi Outdoor IP55 XMYXO4WM Mini Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B08N4BFTL9/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_7NXWSATEARYYBS1FQGGR

Ben HBden aldım ip67 yazıyordu amazonda ip55 diyor fakat aynı ürün diye biliyorum. İnceleme olarak arkadaşta var JBL go2 henüz test edemedim ama dinlediğim karşılaştırmalarda bariz fark vardı. Aux girişi ve tuş yok sadece güç tuşu var o da durdur başlat işlevine yarıyor sadece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
Xiaomi Mi Outdoor IP55 XMYXO4WM Mini Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B08N4BFTL9/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_7NXWSATEARYYBS1FQGGR

Ben HBden aldım ip67 yazıyordu amazonda ip55 diyor fakat aynı ürün diye biliyorum. İnceleme olarak arkadaşta var JBL go2 henüz test edemedim ama dinlediğim karşılaştırmalarda bariz fark vardı. Aux girişi ve tuş yok sadece güç tuşu var o da durdur başlat işlevine yarıyor sadece.
jbl go 3 nasıldır hocam?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
Selim
jbl go 3 nasıldır hocam?
Bana göre pahalı. Sizin gibi düşündüm bir tık yukselteyim bütçeyi diye sonra baktım 1.5klik hoparlörlere bakıyorum farkında olmadan. Şuan bunu kullanıyorum gümbür gümbür inleteyim derdiniz yoksa işinizi görür. GO3 un sesi bundan daha yüksek onu biliyorum artı olarak daha net de olabilir.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Bu video baya iyi, şansıma xiaomiyi aldıktan sonra denk geldim ama yine de baktım iade edip go 3 mü alsam diye :)
GO3 F/P olarak pek iyi sonuçlar almamış gibi anladım. Atlaya atlaya izledim yanlış anlamış da olabilirim. Grundig iyi görünüyor fiyatına göre.

Top Bottom