Neler Yeni

JBL tune 520bt nereden alabilirim

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Deniz Efe
öncelikle selam bu kulaklığı almaya karar verdim fakat alacak düzgün satıcı bulamadım
mediamarkta falan 1600 civarında satılıyor n11'de kuponla 1230a geliyor fakat satıcıya güvenemedim faturasız gönderiyor falan yazmışlar sizce en mantıklısı ne olur şuan mediamarkt'tan almayı düşünüyorum

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
Mehmet Aslan
öncelikle selam bu kulaklığı almaya karar verdim fakat alacak düzgün satıcı bulamadım
mediamarkta falan 1600 civarında satılıyor n11'de kuponla 1230a geliyor fakat satıcıya güvenemedim faturasız gönderiyor falan yazmışlar sizce en mantıklısı ne olur şuan mediamarkt'tan almayı düşünüyorum
hocam bence bu ürünü almayın. Çok küçük bir şey, kulak ağrısına ve kulakta tahribata neden oluyor. Hiç sağlıklı deneyimim olmadı. Geçen bir arkadaş da dinlemeyip aldı pişman olmuş iade etti :D

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Erdoğan Aktaş
hocam bence bu ürünü almayın. Çok küçük bir şey, kulak ağrısına ve kulakta tahribata neden oluyor. Hiç sağlıklı deneyimim olmadı. Geçen bir arkadaş da dinlemeyip aldı pişman olmuş iade etti :D
abi ben bu yüzden q30 aldım geçen hafta hemde çok iyi fiyata 1800e kafamda o kadar büyük durdu ki o kadar çirkin jbl bence daha iyi çok uzun süre takınca ağrı yapıyor ama

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Deniz Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
jbl alma sebebim biraz hafifliği ve görüntüsünden kaynaklı kafamda büyük kulaklıklar çok kötü duruyor ayrıca bu ürünü hem dışarıda hem sporda kullanacagim q10i veya q30 düşünüyürdum fakat çok ağır ve büyükler kafamda kulaklık izi yaparlar yuksek ihtimal
ağrısıda aşırı olmaz diye düşünüyorum zamanla kulak alışır heralde

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
Mehmet Aslan
jbl alma sebebim biraz hafifliği ve görüntüsünden kaynaklı kafamda büyük kulaklıklar çok kötü duruyor ayrıca bu ürünü hem dışarıda hem sporda kullanacagim q10i veya q30 düşünüyürdum fakat çok ağır ve büyükler kafamda kulaklık izi yaparlar yuksek ihtimal
ağrısıda aşırı olmaz diye düşünüyorum zamanla kulak alışır heralde
sen bilirsin hocam

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Deniz Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

-Mehmet-

80+ Silver