Neler Yeni

🔥İndirim Joystar 500ML Vakumlu Kapak Termos 189,00 TL

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
ali
Bilimsel bir açıklaması var mı bilmiyorum ama yere sert düşerse ya da sert bir darbe alırsa ısıyı dışarı yansıtıyor ve sıcak tutmuyor , termosun bozulduğunu dışına dokunduğunuz da normalden fazla bir sıcaklık geliyorsa direkt anlayabiliyorsunuz . Bir termosum var ağzı kapalı olmasına rağmen 1 saat bile sıcak tutmuyor onu su matarası olarak kullanıyorum. Stanley termosumda da oldu ama ücretsiz yenisini gönderdiler bence bütçeniz yetiyorsa kesinlikle stanley alın ama bütçem o kadar yok derseniz bu termoslar da alınabilir , düşününce 2 zurna dürüm parası
Hocam stanley alıcaktım da vazgeçtim acaba bu joystarın hem 1.5 litre olanı hemde bu 500 ml olanı alsam, 1.5 litre olana sıcak su koyup okula götürsem canım kahve istediğinde bu 500 ml olana sıcak su döküp içsem daha mantıklı değil mi hem bardak niyetine kullanmış olurum biraz zahmetli olucak ama daha mantıklı geldi ikisi beraber 628 tl yapıyor 185 tl kart bonusum var 443 tl ye alabiliyorum

veya stanleyde bardak olarak kullanılan hangi model var

Son düzenleme:

ChristianSerratos

80+ Bronze
Hocam stanley alıcaktım da vazgeçtim acaba bu joystarın hem 1.5 litre olanı hemde bu 500 ml olanı alsam, 1.5 litre olana sıcak su koyup okula götürsem canım kahve istediğinde bu 500 ml olana sıcak su döküp içsem daha mantıklı değil mi hem bardak niyetine kullanmış olurum biraz zahmetli olucak ama daha mantıklı geldi ikisi beraber 628 TL yapıyor 185 TL kart bonusum var 443 TL ye alabiliyorum

1.5lt nasıl taşıcan hocam al 500ml mug thermos ve stanley var güzel modelleri

ChristianSerratos

80+ Bronze

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
ali
teşekkürler 2 litrelik taşıyorsan neden olmasan ben ağır olur diye düşündüm
Ya işte hem 1.5 litre de noodle falan götürüp okulda istediğim zaman ona istediğim zaman kahve vs yaparım diye düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler 2 litrelik taşıyorsan neden olmasan ben ağır olur diye düşündüm
Zaten öğlen 1.30 giriş akşam 7.30 çıkış yapıyoruz ve yemek arası da yok tenefüslerimiz 5 dakika yani acıkıyoruz haliyle pratik şeyler yapmak mantıklı geliyor

ChristianSerratos

80+ Bronze
Ya işte hem 1.5 litre de noodle falan götürüp okulda istediğim zaman ona istediğim zaman kahve vs yaparım diye düşündüm
joystarın kalitesini bilmiyoruz videosu gelicekti onu bekle istersen indirimleri kaçırmıssın migros'ta güzel indirimler vardı

A_TURAN_A

80+ Bronze
Hocam stanley alıcaktım da vazgeçtim acaba bu joystarın hem 1.5 litre olanı hemde bu 500 ml olanı alsam, 1.5 litre olana sıcak su koyup okula götürsem canım kahve istediğinde bu 500 ml olana sıcak su döküp içsem daha mantıklı değil mi hem bardak niyetine kullanmış olurum biraz zahmetli olucak ama daha mantıklı geldi ikisi beraber 628 TL yapıyor 185 TL kart bonusum var 443 TL ye alabiliyorum

Siz bilirsiniz ama zaten 1.5 litre olanın kapağını bardak gibi kullanabiliyorsunuz

Benim kide hafiften bir darbe aldı. Sıfırını nasıl istediniz acaba?
Dışına ısı vermeye başladıysa garentiye yolladığınızda sıfırını yollarlar size

Kerem gök

80+ Silver
böyle bir şey alıcağınıza paranızı biriktirip stanley alın ömür boyu sorunsuz kullanın

Emsal

80+ Silver

18 saat sıcak

Zwilling de kaliteli marka

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
933,991
Üyeler
146,596
Son üye