Neler Yeni

🔥İndirim JUHOR 8x2 16 GB 3600 Mhz DDR4 Ram | Samsung B-Die | 1080 TL

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Zultan
Kendileri de samsung chip yazmış. Aynı ramin farklı satıcılarında da bu satıcıda da incelemelere göz attığımda Thaiphoon üzerinde Samsung B Die chipe sahip olduğu yazıyor ki cidden çok iyi bir chip bu fiyat için kaçmaz fırsat diyebilirim.
@freygasm

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotoğraflar incelemelerden bulduğum fotoğraflardır ikisi de farklı kişilere ait.
Hocam alakasız olabilir ama, bir şey sormak istiyorum. Hali hazırda 5600x, msı b550 mag gaming plus anakart ve gskill 3600mhz cl18 2X8 ram kullanmaktayım, bu ram lerden alıp ilave edip kullanabilir miyim? Toplamda 32gb ram olarak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,477
İsim
Murat Orhan
Çipler kalite kalite ayrılıyor, kod adı aynı olsa bile pahalı bir RAM'in yarısı kadar OC olmayabilir, çok bel bağlamayın derim.
Bu fiyat bandında 3600 mhz ram bulmak bile zor iken 3800 değerlerini stabil verebilen bir ram olsa bile kafi bence

Çipler kalite kalite ayrılıyor, kod adı aynı olsa bile pahalı bir RAM'in yarısı kadar OC olmayabilir, çok bel bağlamayın derim.
Zaten latency değerleri yüksek iyi bir b die olmadığı kesin ama low bin olsa da kafi bu fiyata

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,860
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bu fiyat bandında 3600 mhz ram bulmak bile zor iken 3800 değerlerini stabil verebilen bir ram olsa bile kafi bence

Zaten latency değerleri yüksek iyi bir b die olmadığı kesin ama low bin olsa da kafi bu fiyata
100 TL fazlalarına TR'de var 3600 MHz bellekler. En azından garantili olur. Bir de CL18 diyor, kaliteli bir B die değil bu belli.

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cihan Bozkır
Konu için teşekkürler. Farklı hızda Juhor ramler için daha önceden yapılmış bir test, Samsung B die değilmiş test edilenler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,477
İsim
Murat Orhan
Konu için teşekkürler. Farklı hızda Juhor ramler için daha önceden yapılmış bir test, Samsung B die değilmiş test edilenler.

Bu ramler direk farklı seri.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,477
İsim
Murat Orhan
Evet, farklı ama yine b-die olduğu düşünülen bir ram olduğu için paylaşmak istedim. Sizin ilk mesajda paylaştığınız ram kesin b-die mı? Ben de biraz baktım ama emin olabileceğim bir sonuç bulamadım maalesef.
low bin b die'dir diye tahmin ediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,556
Üyeler
154,611
Son üye
sekerlipencere
Top Bottom