Neler Yeni

Kablolu/kablosuz kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Genel olarak FPS oyunları oynuyorum ve iyi ses kasmak istiyorum. Çoğu zaman müzik dinlediğim için müzik anlamında da beni tatmin etsin istiyorum. Bass seviyorum ve seslerin anlaşılır olmasını istiyorum. Yayın yaptığım için mikrofonu kaliteli olsun istiyorum. Aldıktan sonra servisi başarılı bir ürün olursa süper olur. Bu ürünleri daha önce kullandım ve lütfen önermeyin "Logitech Pro X, Alpha S, MH752" Kafamda şimdilik Logitech G733, Arctis 9 var. Bütçem 1500-2000. Ses kartım ALC1200.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
Hyperx cloud2 wirelese ne dersin kardesim cloud 2 nin daha iyi versiyonu gelistirilmis versiyonu

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden bu acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hyperx cloud2 wirelese ne dersin kardesim cloud 2 nin daha iyi versiyonu gelistirilmis versiyonu
Cloud 2'nin sadece wireless versiyonu diye biliyorum geliştirilmemiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arctis 9 alın bence direkt.
Teşekkür ederim. Başka fikri olduğunu düşündüğünüz kişileri etiketler misiniz? @Furkan Aslan

T.P.G.

80+ Titanium
Genel olarak FPS oyunları oynuyorum ve iyi ses kasmak istiyorum. Çoğu zaman müzik dinlediğim için müzik anlamında da beni tatmin etsin istiyorum. Bass seviyorum ve seslerin anlaşılır olmasını istiyorum. Yayın yaptığım için mikrofonu kaliteli olsun istiyorum. Aldıktan sonra servisi başarılı bir ürün olursa süper olur. Bu ürünleri daha önce kullandım ve lütfen önermeyin "Logitech Pro X, Alpha S, MH752" Kafamda şimdilik Logitech G733, Arctis 9 var. Bütçem 1500-2000. Ses kartım ALC1200.
Dostum aradığın her şey Corsair Virtuoso'da var. Hem wireless, hem müzik için iyi hem mici iyi hem de Corsair Support muazzam. (tectübeyle sabit)

Arctis 9 falan bunun yanında yavan kalır.
Eksileri ne dersen pedleri çıkmıyor ve biraz daha ağır diğerlerine göre. Ama onun dışında her yönden daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Dostum aradığın her şey Corsair Virtuoso'da var. Hem wireless, hem müzik için iyi hem mici iyi hem de Corsair Support muazzam. (tectübeyle sabit)

Arctis 9 falan bunun yanında yavan kalır.
Eksileri ne dersen pedleri çıkmıyor ve biraz daha ağır diğerlerine göre. Ama onun dışında her yönden daha iyi.
Ama hangi modeli? SE mi Hi-Fi mi? ve Corsair'in yazılımı ICUE'nin düzgün çalışmadığını okumuştum. Bana biraz konfor ürünü lazım. Uzun süre oturduğum için rahat olması için. Arctis 9 nasıl sizce?

T.P.G.

80+ Titanium
Ama hangi modeli? SE mi Hi-Fi mi? ve Corsair'in yazılımı ICUE'nin düzgün çalışmadığını okumuştum. Bana biraz konfor ürünü lazım. Uzun süre oturduğum için rahat olması için. Arctis 9 nasıl sizce?
Rahatlık derseniz ayrı, o zaman Arctis bakabilirsiniz.
iCUE kullandım bir süre, sorun yaşamadım.

Bunlardan birini seçebilirsiniz Virtuoso için;
Corsair Virtuoso RGB CA-9011181-EU Kablosuz Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Kahverengi Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

CORSAIR CA-9011224-EU VIRTUOSO KABLOSUZ OYUNCU KULAKLIGI INCI RENK: Amazon.com.tr

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Rahatlık derseniz ayrı, o zaman Arctis bakabilirsiniz.
iCUE kullandım bir süre, sorun yaşamadım.

Bunlardan birini seçebilirsiniz Virtuoso için;
Corsair Virtuoso RGB CA-9011181-EU Kablosuz Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Kahverengi Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

CORSAIR CA-9011224-EU VIRTUOSO KABLOSUZ OYUNCU KULAKLIGI INCI RENK: Amazon.com.tr
Oyunlarda ses kasmak en önemli şey benim için. 3 tane kriterim var. İyi ses kasmak, güzel müzik deneyimi, kaliteli mikrofon. Arctis bunu verebilir mi? Bir de amazon koşulsuz şartsız kulaklık iadesi alıyor değil mi?

T.P.G.

80+ Titanium
Oyunlarda ses kasmak en önemli şey benim için. 3 tane kriterim var. İyi ses kasmak, güzel müzik deneyimi, kaliteli mikrofon. Arctis bunu verebilir mi? Bir de amazon koşulsuz şartsız kulaklık iadesi alıyor değil mi?
Amazon alıyor onda sıkıntı yok ama ses kasmak diyince Arctis ile yan yana pek gelmiyor. Mic olarak iyi -fiyatına göre kötü- ama yayın yapılır mı dinleyip karar verin.

Ben Virtuoso derim ama ağır olmasa keşke, her istediğinizi karşılar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Amazon alıyor onda sıkıntı yok ama ses kasmak diyince Arctis ile yan yana pek gelmiyor. Mic olarak iyi -fiyatına göre kötü- ama yayın yapılır mı dinleyip karar verin.

Ben Virtuoso derim ama ağır olmasa keşke, her istediğinizi karşılar.
Evet ağırlık çok önemli benim için. Konfor ürünü arıyorum denebilir. Logitech G733 düşünmüştüm ama iade kabul eden bir yer yok. Sanırım sadece Amazon üzerinden alacağım. Peki Arctis ile neden ses kasılmıyor pek? Bu fiyat aralığında başka öneriniz var mı? Cloud Mix ve Arctis Pro Hi-Res'e ne dersiniz? Arctis Hi-Res'in kronik kırılma sorunu varmış galiba. Ses kartım ALC1200 bu arada.

T.P.G.

80+ Titanium
Evet ağırlık çok önemli benim için. Konfor ürünü arıyorum denebilir. Logitech G733 düşünmüştüm ama iade kabul eden bir yer yok. Sanırım sadece Amazon üzerinden alacağım. Peki Arctis ile neden ses kasılmıyor pek? Bu fiyat aralığında başka öneriniz var mı? Ses kartım ALC1200 bu arada.
Amazon iade alıyor diye biliyorum ama almadan önce bir sorgulayın yine de.
Arctis ile ses kasılır ama rakiplerine göre bariz geri, zamanında Cloud Alpha ile Arctis 5 takas etmiştim, rahatlıkta Arctis aşırı öndeydi ama ses kasmada bariz fark vardı ve açık ara Cloud Alpha daha iyiydi, Kraken T.E. falan da varken o fiyata Arctis 5 alınmaz.
Aynısı 7 ve 9 için de geçerli, PRO da dahil buna. Tüm Arctis kulaklıkları kaplıyor aslında, ses kasma amacı olan adam Arctis almaz.
Bunu yayıncıların oyuna girerken Pro X çıkınca hemen Arctis takmalarından anlayabilirsin rahatlıkla zaten :).

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Amazon iade alıyor diye biliyorum ama almadan önce bir sorgulayın yine de.
Arctis ile ses kasılır ama rakiplerine göre bariz geri, zamanında Cloud Alpha ile Arctis 5 takas etmiştim, rahatlıkta Arctis aşırı öndeydi ama ses kasmada bariz fark vardı ve açık ara Cloud Alpha daha iyiydi, Kraken T.E. falan da varken o fiyata Arctis 5 alınmaz.
Aynısı 7 ve 9 için de geçerli, PRO da dahil buna. Tüm Arctis kulaklıkları kaplıyor aslında, ses kasma amacı olan adam Arctis almaz.
Bunu yayıncıların oyuna girerken Pro X çıkınca hemen Arctis takmalarından anlayabilirsin rahatlıkla zaten :).
Aslında genel kullanıcıyım o 3 istediğim şeyi karşılasın yeterli. Şahsen konfor ürünü aradığım için Arctis 9 olabilir bence. Bu fiyata daha iyisi ya da alternatifi var mı? Almışken en iyisini almak istiyorum da. Siz ne dersiniz?

Top Bottom