Neler Yeni

Kablolu kulakiçi kulaklıklarıkorumak içinbir kap yada kılıf gibi birsey varmı ??

XPegasusL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali Kaya
Kablolu kulakiçi kulaklık alıyorum şu bimdeki ucuzlardan veya farklı aldığımda oluyor.Çok rahat ve ekonomikler.Öğrenci olduğum için okula giderken sürekli cebime katlayıp atıyorum bunun kulaklığa zarar verdiğinden eminim.O yüzden bu kulaklıkları koyup,taşıyabileceğim bir kılıf yada küçük bir kutu gibi bir şey lazım Önerileriniz Nedir???

Golf 4 R32

80+ Silver
jbl kulaklıklarında böyle bi kese gönderiyorlar. internette baktım ama satan bi yer bulamadım

Ekler

• jbl_t210_mikrofonlu_kulaklik_black_007copy.jpg
    jbl_t210_mikrofonlu_kulaklik_black_007copy.jpg
    57.8 KB · Hit: 22
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

XPegasusL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyiymişde kulaklık 100 lira kılıfı 300 lira o paralara çıkamıyorum maalesef :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

jbl kulaklıklarında böyle bi kese gönderiyorlar. internette baktım ama satan bi yer bulamadım
buda iyiymiş ama bu keselerde kulaklık fiyatına geliyor alıyım desem. Aslında 3d yazıcım olsa kulaklık koruma plastiği basardım.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Sinan İ.
Metal kutuda satılan sakızlar vardı onu kullanıyordum ben eskiden vividentti galiba o tür kutulara bakabilirsin yada oyuncakçılarda küçük plastik kaplarda oyuncaklar var ucuzdan onlardanda alabilirsin.

XPegasusL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Metal kutuda satılan sakızlar vardı onu kullanıyordum ben eskiden vividentti galiba o tür kutulara bakabilirsin yada oyuncakçılarda küçük plastik kaplarda oyuncaklar var ucuzdan onlardanda alabilirsin.
Oyuncaklara bakmak gerek olabilir.

Top Bottom