Neler Yeni

Öneri Kablolu Mouse Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hilmi
Bütçe
2000
Merhaba arkadaşlar sistemimi topladım ama tek eksik klavye ve mouse kaldı. Hangi klavye ve mouse yi alma konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Bütçe max 2k, aradığım mouse kablolu olmalı. Makroya ihtiyacım olur mu bilmiyorum ama hem makrolu hem makrosuz öneri yapabilirseniz iyi olur. Bu mouse yi oyun için kullanacam. Kendi kullandığınız, gördüğünüz veya duyduğunuz mouse öneriniz varsa yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Selçuk
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar oyunlar ve yazılım
Steam
Ahmet
Merhaba arkadaşlar sistemimi topladım ama tek eksik klavye ve mouse kaldı. Hangi klavye ve mouse yi alma konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Bütçe max 2k, aradığım mouse kablolu olmalı. Makroya ihtiyacım olur mu bilmiyorum ama hem makrolu hem makrosuz öneri yapabilirseniz iyi olur. Bu mouse yi oyun için kullanacam. Kendi kullandığınız, gördüğünüz veya duyduğunuz mouse öneriniz varsa yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
kanka kendim de kullanıyorum gayet güzel tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Azad Ağaçbüken
Steelseries prime'dan memnumum fp.
Klavyeleri bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,055
Üyeler
151,164
Son üye
erolyldrm
Top Bottom