Neler Yeni

Kablonet hakkında görüşleriniz

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Comnet zaten almamda. 1000 mbps düşünmüyorum. 100 ya da 200 mbps düşünüyorum. Ya Türk Telekom dan ya da Kablonetten
Altyapıda Türk Telekom'dan şaşılmaz hocam, 100 Mbps için GIBIRNet önerebilirim fiyat/performans olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Dostlar kablonet hakkında ki görüşleriniz neler. Kullananlar memnun mu? Türk Telekom altyapım 1000 mbps destekliyor. Kablonette bu altyapıyı veriyor. Ek olarak kablonet sitesi biraz garip. Türk Telekom altyapısı olanda fiyatlar neler bilenler yazabilir mi?
Kullanıyorum hiç bir sıkıntılarını görmedim kısacası memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Eyvallah dostum. Bende ona geçmeyi düşünüyorum. Keşke geçişte ücretin bir kısmını karşılasalar.
Bir de taahhüt yenilerken indirim yapıyorlardı onu unutma mesela 2 sene kullandın sonra taahhüt bitti yenileyeceksen kampanyaları takip et.

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Kablonete geçicem. Fiyat performans olarak iyi bence. Gıbırnet tarzı firmalarda müşteri hizmetleri diye bir şey olmuyor
Tercih sizin hocam ben tecrübeye dayanarak bilgimi paylaştım,
6 yılın sonunda Kablonet'ten GIBIRNet'e geçtiğimde şükür namazı kılmıştım :kekw:
Bir de bir hizmeti deneyimlemeden hakkında çıkarımda bulunmak önyargıdır,
Bu ekonomide bu yaklaşım pahalıya patlayabilir. Umarım tercihinizde pişman olmazsınız.

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Mehmet salih ay
Dostlar kablonet hakkında ki görüşleriniz neler. Kullananlar memnun mu? Türk Telekom altyapım 1000 mbps destekliyor. Kablonette bu altyapıyı veriyor. Ek olarak kablonet sitesi biraz garip. Türk Telekom altyapısı olanda fiyatlar neler bilenler yazabilir mi?
eski fiyatı kalmayan bir internet turkcelle geçtim pişmanım biraz ama modem kaynaklı muhtemelen yani fiyat size uygunsa alın tercih edilebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilk bağlattığım zamanlardan kalma

YazılımKafa

80+ Silver
Bir de taahhüt yenilerken indirim yapıyorlardı onu unutma mesela 2 sene kullandın sonra taahhüt bitti yenileyeceksen kampanyaları takip et.
Hepsinde öyle zaten, hallederim sıkıntı yok. Şuankinde taahhüt var . 900 fiyat biçtiler karar veremedim geçsem mi geçmesem mi

Tercih sizin hocam ben tecrübeye dayanarak bilgimi paylaştım,
6 yılın sonunda Kablonet'ten GIBIRNet'e geçtiğimde şükür namazı kılmıştım :kekw:
Bir de bir hizmeti deneyimlemeden hakkında çıkarımda bulunmak önyargıdır,
Bu ekonomide bu yaklaşım pahalıya patlayabilir. Umarım tercihinizde pişman olmazsınız.
Gıbırnet ten memnun olmayanda çok kişi var. Kimse müşteri hizmetlerini beğenmiyor. Ayrıca kablonet le kıyaslayınca en azından kablonet i biliyorum. Ayrıca çevremde kullanan da var

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Sinan İ.
Kablonet müşteri temsilcisi açısından ve dalgalanmayan interneti açısından çok iyi ama modemleri kötü ve değiştirme şansında yok malesef o yüzden mecburen wifi çoğaltıcı almak zorundasın diğer odalarda kullanıcaksan.

YazılımKafa

80+ Silver
eski fiyatı kalmayan bir internet turkcelle geçtim pişmanım biraz ama modem kaynaklı muhtemelen yani fiyat size uygunsa alın tercih edilebilir

ilk bağlattığım zamanlardan kalma
Eyvallah dostum

Kablonet müşteri temsilcisi açısından ve dalgalanmayan interneti açısından çok iyi ama modemleri kötü ve değiştirme şansında yok malesef o yüzden mecburen wifi çoğaltıcı almak zorundasın diğer odalarda kullanıcaksan.
Eyvallah dostum. Zaten yeni nesil router ım var. O konuda sıkıntı yaşamam

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Gıbırnet ten memnun olmayanda çok kişi var. Kimse müşteri hizmetlerini beğenmiyor. Ayrıca kablonet le kıyaslayınca en azından kablonet i biliyorum. Ayrıca çevremde kullanan da var
Altyapının sorunsuzluğuna ve kullanılan modem/routera bağlı hocam 2 yıldır kullanıyorum daha bir kez desteğe işim düşmedi.
Siz bilirsiniz ben sadece fikrimi paylaştım, umarım tercihinizden memnun kalırsınız 🙏

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,924
Üyeler
141,359
Son üye
claxs
Top Bottom