Neler Yeni

Ankara/çankaya/birlik mah. İnternet sağlayıcısı önerisi?

RaMo55

80+
Comnet,Gibirnet, Netspeed, Türknet bunlardan hizmet alabilirsiniz. Hepsinin Facebook ve Telegram grupları var bilgi alışverişi yapabilirsiniz

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,159
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi internet sağlayıcısı önerisi istiyorum aranızda ankara birlikte oturanınız varsa eğer. Superonline için fiber altyapım yok maalesef ama türk telekom ve türk telekom altyapısı kullanan yan firmalardan fiber hizmet alabiliyorum. Taahhüt işine girmek istemiyorum memnun kalmama korkusundan. Türk telekom veya kablonet seçip 250 lira verip 24 ay taahhüt riskini göze almak istemiyorum memnun kalmazsam diye. Milleni.com biraz mantıklı gibi geldi çünkü şikayet var sitesi üzerinden bütün problemleri çözmüşler neredeyse. Fakat kararsızım dediğim gibi birlik mahallesinde oturan arkadaşlar görürse sevinirim çünkü bu internet işi bölgeden bölgeye değişiyor maalesef. Eğer yoksada öyle bir arkadaş değerli fikirlerinize talibim sağlayıcı konusunda. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar herkese
keçiören'de TT fiber üzerinden Türknet kullanıyorum memnunum.

R1DONE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Rıdvan
Onu genelde övüyorlar ama hiç kullanmadım. Bir şey diyemem
Hocam o zaman turknetin kurulum ücreti olmayan kampanyası var. 300 TL olan kurulum ücretini almıyor 169 TL internet. Bir deneyeyim menun kalmazsam çıkarım hiç değilse kurulum ücreti vermem boşuna

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam o zaman turknetin kurulum ücreti olmayan kampanyası var. 300 TL olan kurulum ücretini almıyor 169 TL internet. Bir deneyeyim menun kalmazsam çıkarım hiç değilse kurulum ücreti vermem boşuna
Eğer abonelik değiştirme olarak yaparsan modem vermiyorlar. Yeni abonelik olarak yaparsan veriyorlar

R1DONE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Rıdvan
Eğer abonelik değiştirme olarak yaparsan modem vermiyorlar. Yeni abonelik olarak yaparsan veriyorlar
Ben yeni abone olucam hocam yeni eve taşındım superonline altyapısı yok onun için yeni internet bağlatıcam yani

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Hocam 100 mü 1000 mi? Hangi firma kullanıyorsun birde 140 liraya ?
türknet kullanıyorum 1000mbps 100 değil 1000 kusen istersen foto atam kanıt olarak ankara da oturuyorum Yenimahalle

Top Bottom