Neler Yeni

Öneri Güzel bir internet sağlayıcısı önerisi

cagriunveren

80+ Bronze
Dostlarım merhaba, umarım iyisinizdir.
Bu konumda sizlerden ''İnternet sağlayıcıları'' hakkında sağlam bir bilgi isteyeceğim.
Yaklaşık 3 senedir Türk telekom (TTNET) kullanıcısıyım. Gerek internet kesilmeleri, gerek hız problemi, gerek müşteri memnuniyetsizliği açısından hiç mi hiç memnun değilim. Eylül'ün ortalarına doğru sözleşmem bitiyor ve sonunda şu illet internet sağlayıcıdan kurtuluyorum. Fakat sözleşmem bittiğinde internetsiz kalıp mağdur olmamak adına çok araştırmalar yapıyorum. Sizlerden de bilgi almak istedim.
Ben, yayıncılık ve video upload etmeye meraklı birisiyimdir.
Sizlerden istediğim şey;
1- Upload hızı beni hüsrana uğratmayacak.
2- Oyunlarda Lag/ping vb. sorunları olmayacak.
3- Müşteri memnuniyeti yüksek olacak.
4- Aldıktan sonra gerçekten pişman olmayacağım.

Bir internet sağlayıcısı var ise lütfen öneride bulunun. Değerlendirip, ölçüp, tartıp sonunda bir karara varacağım.

GodlyPain

80+ Bronze
Baktığımız zaman kablonet iyi. hem upload paketleri var

Derek Pappalardo

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Derek
İlgilendiği Kategoriler
Bioshock, Mark of the Ninja
Altyapısı uygunsa kablonet.

Yoksa da fiber için Millenicom, VDSL için Turknet.
ADSL için ise Netspeed en rahatı.

Fiber altyapıda Millenicom güzel hizmet veriyor, müşteri memnuniyeti yüksek.

VDSL için ise TürkNet güzel hizmet veriyor, ben de kullanıyorum, YAPA altyapısında değilsen tavsiye ederim. Olup olmadığını da turk.net sayfasından sorgulatabilirsin. Aktif altyapımızdasınız diyorsa YAPA'dasındır, YAPA kullananlar pek memnun değil. Türk Telekom kaynaklı sorun çıkabiliyor bazen, mesele benim buradaki internet kutusunda Türk Telekom ekibi eksik olmuyor. VDSL için en iyi tercih TürkNet. Sorun olursa Online İşlemler'den bildiriyorsun, 1 2 saate cevap verip en geç 48 saate çözüyorlar.

ADSL altyapıda ise NetSpeed tavsiye ederim, müşteri hizmetleri ilgili, sıkıntı olursa çözüyorlar.

cagriunveren

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Baktığımız zaman kablonet iyi. hem upload paketleri var
Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Altyapısı uygunsa kablonet.

Yoksa da fiber için Millenicom, VDSL için Turknet.
ADSL için ise Netspeed en rahatı.

Fiber altyapıda Millenicom güzel hizmet veriyor, müşteri memnuniyeti yüksek.

VDSL için ise TürkNet güzel hizmet veriyor, ben de kullanıyorum, YAPA altyapısında değilsen tavsiye ederim. Olup olmadığını da turk.net sayfasından sorgulatabilirsin. Aktif altyapımızdasınız diyorsa YAPA'dasındır, YAPA kullananlar pek memnun değil. Türk Telekom kaynaklı sorun çıkabiliyor bazen, mesele benim buradaki internet kutusunda Türk Telekom ekibi eksik olmuyor. VDSL için en iyi tercih TürkNet. Sorun olursa Online İşlemler'den bildiriyorsun, 1 2 saate cevap verip en geç 48 saate çözüyorlar.

ADSL altyapıda ise NetSpeed tavsiye ederim, müşteri hizmetleri ilgili, sıkıntı olursa çözüyorlar.
Detaylı cevabın için teşekkür ederim dostum. Benim de aklımda turk.net vardı. Sanırım turk.net alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,183
Üyeler
145,122
Son üye
kayraegecan
Top Bottom