Neler Yeni

Ankara/çankaya/birlik mah. İnternet sağlayıcısı önerisi?

YazılımKafa

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi internet sağlayıcısı önerisi istiyorum aranızda ankara birlikte oturanınız varsa eğer. Superonline için fiber altyapım yok maalesef ama türk telekom ve türk telekom altyapısı kullanan yan firmalardan fiber hizmet alabiliyorum. Taahhüt işine girmek istemiyorum memnun kalmama korkusundan. Türk telekom veya kablonet seçip 250 lira verip 24 ay taahhüt riskini göze almak istemiyorum memnun kalmazsam diye. Milleni.com biraz mantıklı gibi geldi çünkü şikayet var sitesi üzerinden bütün problemleri çözmüşler neredeyse. Fakat kararsızım dediğim gibi birlik mahallesinde oturan arkadaşlar görürse sevinirim çünkü bu internet işi bölgeden bölgeye değişiyor maalesef. Eğer yoksada öyle bir arkadaş değerli fikirlerinize talibim sağlayıcı konusunda. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar herkese
Türknet i kodla kullanırsan ilk 6 ay 141 tl oluyor. Millenicom a zaten zam geldi, yeni aboneliklerede gelecek 1 2 aya. Türknet le aynı fiyatken Türknet daha mantıklı. Müşteri hizmetleri de daha iyi. Bu arada Millenicom kullanıyorum

R1DONE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Rıdvan
Türknet i kodla kullanırsan ilk 6 ay 141 TL oluyor. Millenicom a zaten zam geldi, yeni aboneliklerede gelecek 1 2 aya. Türknet le aynı fiyatken Türknet daha mantıklı. Müşteri hizmetleri de daha iyi. Bu arada Millenicom kullanıyorum
Türknet i kodla kullanırsan ilk 6 ay 141 TL oluyor. Millenicom a zaten zam geldi, yeni aboneliklerede gelecek 1 2 aya. Türknet le aynı fiyatken Türknet daha mantıklı. Müşteri hizmetleri de daha iyi. Bu arada Millenicom kullanıyorum
Şuan istediğim 100mbps paket 124 Tl hocam. Buna zam mı gelecek diyorsunuz? Birde türkneti için dediğiniz kod nedir? Birde siz memnun değil misiniz milleni den ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Az bir gamerlık var hocam işte 100 bmps bağlatacağım. Milleni önerir misin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kullandığın için mi söylüyorsun gibirneti ?

Hocam bütçe o kadar farketmez ama türknet için değer mi o farkı ödemeye o önemli. Baktığım kadarıyle öyle farkedecek bir şey yok ama varsa önerin dinlemek isterim
kulanmıyorum ama forumda kulanlar var ve cok memnunlar fıyatı da uygun

YazılımKafa

80+ Silver
Şuan istediğim 100mbps paket 124 TL hocam. Buna zam mı gelecek diyorsunuz? Birde türkneti için dediğiniz kod nedir? Birde siz memnun değil misiniz milleni den ?
Zam geldi zaten. Eski üyelere zam geldi. Yenilere de illaki gelecek çok geçmeden. Türknette kampanya kısmına bak orda yazıyor. Türknet kullanan birinin koduyla ilk 6 ay indirimli kullanıyorsun oda 141 tl oluyor. Son olarak Millenicom iyi güzel ama sorun yaşayınca hiçbir işe yaramıyorlar. Modem sıkıntılı olabilir gelin bakın diyorum elektrikçi falan çağır diyorlar. Yani sıkıntı yaşarsan pek bi halta yaramıyorlar

R1DONE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Rıdvan
Zam geldi zaten. Eski üyelere zam geldi. Yenilere de illaki gelecek çok geçmeden. Türknette kampanya kısmına bak orda yazıyor. Türknet kullanan birinin koduyla ilk 6 ay indirimli kullanıyorsun oda 141 TL oluyor. Son olarak Millenicom iyi güzel ama sorun yaşayınca hiçbir işe yaramıyorlar. Modem sıkıntılı olabilir gelin bakın diyorum elektrikçi falan çağır diyorlar. Yani sıkıntı yaşarsan pek bi halta yaramıyorlar
Sen milleni mi kullanıyorsun hocam ?

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️

KlausM

80+ Silver
tam adres lazım :kappa:

R1DONE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Rıdvan
Evet

Türknet kendi altyapısında 1000 mbps veriyor. Fiyatı 140 TL. Ama çok sınırlı bir alan.
Hocam 100 mbps 169 veriyor 1000 mbps niye 140 liraya veriyor ki

Top Bottom