Neler Yeni

Kablosuz ekipmanların bağlantıları kesiliyor

Nihat0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Nihat
Kulaklık: Corsair Virtuoso.
Mouse: ASUS ROG Pugio 2
Gamepad: Trust yula.
Anakart: MSI B460M Pro.
Güç kaynağı: Aerocool 650W 80+ white.
Bu ekipmanlarım kablosuz mod da sıkıntı çıkarıyor. Kulaklıkta şu an sıkıntı yok ama dongle bağlanmadığı için Corsair global desteğe yazdım yenisini gönderdiler ve şu an sorunsuz çalışıyor ama Pugio 2 Mouse'um nasıl anlatsam böyle kasıyor gibi takıla takıla, 5 FPS gibi hareket ediyor imleç arada. Ve Trust Gamepad'im ise daha yeni sorun çıkarmaya başladı maç ortasında gamepad bağlantısı kopuyor ve tekrar bağlanıyor birkaç saniye sonra ama birkaç defa oluyor ve oyun tamamen anlamsız hale geliyor.
(Not: Corsair kulaklık Dongle'ı Firmware Update yaparken yandı ve sonra taktığımda USB bağlantıları yetersiz hatası veriyordu, format attım driverları yükledim ve yeniden denedim olmadı yeni dongle gelince düzeldi.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

1632953560186.png

1632953572678.png

portlar bunlar, bunları nasıl kullanmalıyım? yani neyi neye takayım?

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Kulaklık: Corsair Virtuoso.
Mouse: ASUS ROG Pugio 2
Gamepad: Trust yula.
Anakart: MSI B460M Pro.
Güç kaynağı: Aerocool 650W 80+ white.
Bu ekipmanlarım kablosuz mod da sıkıntı çıkarıyor. Kulaklıkta şu an sıkıntı yok ama dongle bağlanmadığı için Corsair global desteğe yazdım yenisini gönderdiler ve şu an sorunsuz çalışıyor ama Pugio 2 Mouse'um nasıl anlatsam böyle kasıyor gibi takıla takıla, 5 FPS gibi hareket ediyor imleç arada. Ve Trust Gamepad'im ise daha yeni sorun çıkarmaya başladı maç ortasında gamepad bağlantısı kopuyor ve tekrar bağlanıyor birkaç saniye sonra ama birkaç defa oluyor ve oyun tamamen anlamsız hale geliyor.
(Not: Corsair kulaklık Dongle'ı Firmware Update yaparken yandı ve sonra taktığımda USB bağlantıları yetersiz hatası veriyordu, format attım driverları yükledim ve yeniden denedim olmadı yeni dongle gelince düzeldi.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

portlar bunlar, bunları nasıl kullanmalıyım? yani neyi neye takayım?
Anakart ın portlarını kullan kasa portlari gecikmeye neden olabilir.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri