Neler Yeni

Kablosuz Mouse için öneri

1v9uknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ayhan TOPCU
Arkadaşlar merhaba,

Kablosuz bir mouse'a ihtiyacım var. FPS,MOBA,MMORPG vs oyunlar oynuyorum. Mouse'a çok fazla para vermeyi mantıklı bulmadığım için 1500-2000TL bandındaki mouseları almayı pek düşünmüyorum fakat, alıp 3-5 ay kullandıktan sonra bozulacak bir mouse'a da para vermek istemiyorum. Mouse fiyatları hakkında bilgim olmadığı için bütçe belirtmedim fakat 500 TL +- 150 civarlarında varsa işe yarar, güzel, tavsiye ettiğiniz bir mouse önerilerinizi bekliyorum.

Bir de büyük bir mousepad'e ihtiyacım var çok farkediyor mu markadan markaya veya yapısı nasıl olmalı dikkat edilmesi gereken şeyler var mı bilmiyorum ama mousepad içinde önerilerinize açığım.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Arkadaşlar merhaba,

Kablosuz bir mouse'a ihtiyacım var. FPS,MOBA,MMORPG vs oyunlar oynuyorum. Mouse'a çok fazla para vermeyi mantıklı bulmadığım için 1500-2000TL bandındaki mouseları almayı pek düşünmüyorum fakat, alıp 3-5 ay kullandıktan sonra bozulacak bir mouse'a da para vermek istemiyorum. Mouse fiyatları hakkında bilgim olmadığı için bütçe belirtmedim fakat 500 TL +- 150 civarlarında varsa işe yarar, güzel, tavsiye ettiğiniz bir mouse önerilerinizi bekliyorum.

Bir de büyük bir mousepad'e ihtiyacım var çok farkediyor mu markadan markaya veya yapısı nasıl olmalı dikkat edilmesi gereken şeyler var mı bilmiyorum ama mousepad içinde önerilerinize açığım.
mousepad çok farkediyor glorious heavy veya longteng al.
mouse olarak delux m800 wireless 3335'li modelini al geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,765
İsim
Murat Orhan
@ardaaaq
Mesaj otomatik birleştirildi:

la adam yazmış bile pardonn

1v9uknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ayhan TOPCU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mousepad çok farkediyor glorious heavy veya longteng al.
mouse olarak delux m800 wireless 3335'li modelini al geç
Delux daha önce duymadığım bir marka, kalite olarak nasıldır bilgi verebilir misin ?

birde bilindik marka olarak şu iki mouse'u buldum ama çok fikrim yok açıkçası bunlar iyi midir ?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Delux daha önce duymadığım bir marka, kalite olarak nasıldır bilgi verebilir misin ?

birde bilindik marka olarak şu iki mouse'u buldum ama çok fikrim yok açıkçası bunlar iyi midir ?
deathadder v2x palm tutuyosan alınabilir. rival 3 wireless alınabilirliği yok o bütçede

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
750TL ye sanırım bu bütçede en uygunu bu gibi geldi bana da ya
knk mouse önerisi istemişsin ne elinin boyu yazıyo ne tutuş şeklin yazıyo hiçbirl bilgi vermemişsin palm tutuyosan d2vx, claw tutuyosan m800

1v9uknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ayhan TOPCU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk mouse önerisi istemişsin ne elinin boyu yazıyo ne tutuş şeklin yazıyo hiçbirl bilgi vermemişsin palm tutuyosan d2vx, claw tutuyosan m800
Allah aşkına mouse tavsiyesi isterken elinin boyunu yazan var mı gerçekten ya :D

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Top Bottom