Neler Yeni

Kablosuz mouse önerisi

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ali Mert Okuducu
Kablosuz mouse almak istiyorum. Bütçe olarak tam bi fiyat yok ama oyun oynarken sıkıntı yapmayacak en uygun mouse nedir?

Mysteri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hasan
Delux M800 Pro kullanıyorum hocam gayet güzel bir mouse, + cam skatez ile geliyor

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Ömer Keskin
En önemlisi ergonomisidir. Kimisinin eli büyük kimisinin küçük mouse seçiminde büyük etkendir. Onun haricinde mouse tutuş pozisyonu pençe olarak daha yatkınsa ona göre seçim yapmak gerekir. Ondan sonra kalitesi, sensörü dikkate alınabilir.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ali Mert Okuducu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En önemlisi ergonomisidir. Kimisinin eli büyük kimisinin küçük mouse seçiminde büyük etkendir. Onun haricinde mouse tutuş pozisyonu pençe olarak daha yatkınsa ona göre seçim yapmak gerekir. Ondan sonra kalitesi, sensörü dikkate alınabilir.
Mouseden anlamiyorum o yüzden yardımci olursanız sevinirim. Elim ne büyük ne küçük orta boyut yani. Şuanda Logitech g102 kullanıyorum. Bundan biraz daha büyük olursa iyi olur. Bunlara göre bı tavsiyeniz var mı

SwizZZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Taha Zeybekoğlu
Kablosuz mouse almak istiyorum. Bütçe olarak tam bi iyat yok ama oyun oynarken sıkıntı yapmayacak en uygun mouse nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

aTTack shark x3

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Ömer Keskin
Mouseden anlamiyorum o yüzden yardımci olursanız sevinirim. Elim ne büyük ne küçük orta boyut yani. Şuanda Logitech g102 kullanıyorum. Bundan biraz daha büyük olursa iyi olur. Bunlara göre bı tavsiyeniz var mı
Razer basiliks Hyperspeed. Bende şuan bu mouse kullanıyorum elime tam oturuyor. Elimin boyutuda öyle ne fırıncı küreği gibi büyük ne kedi patisi gibi küçük. 2.4 Ghz bağlantısı var çekmeme veya bağlantı zayıflığı gibi bir sorun yok tepkime süresi çok iyi. Sensör olarak iyi 16000 Dpi. Bir bakmanı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

rauftv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yiğit Yücel
Ne alırsan al, sarjı kabloyla yapılıyor olsun. (Rival 3 wireless mouse bi mouse parasıda pil için ödedim)

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Atilla Can Kılıç
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları, Hazır Sistem, İndirimler, Oyun
Steelseries Aerox 5

AliMert37

80+ Bronze