Neler Yeni

Öneri Kablosuz mouse önerisi

Verns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Fahri Değirmenci
Bütçe
2500
Aktif olarak glorious model d kullanmaktayım, bluetooth sorunları yaşadığım için yeni bir tanesine geçmek istiyorum.
Ağırlığı fazla olmayan, kaliteli ve güvenilir bir markadan almak istiyorum fakat yakın zamanda hem indirimli hemde şık bir mouse göremedim.
Aktif olarak bütçe 1500-3000TL arası aranızda bluetooth mouslerdan anlayanlar varsa yazarsa sevinirim teşekkürler :)

gdbuzul24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Burak

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,374
İsim
Mehmet Aslan
Aktif olarak glorious model d kullanmaktayım, bluetooth sorunları yaşadığım için yeni bir tanesine geçmek istiyorum.
Ağırlığı fazla olmayan, kaliteli ve güvenilir bir markadan almak istiyorum fakat yakın zamanda hem indirimli hemde şık bir mouse göremedim.
Aktif olarak bütçe 1500-3000TL arası aranızda bluetooth mouslerdan anlayanlar varsa yazarsa sevinirim teşekkürler :)
x1 in yanında 8k dongle hediye geliyor sanırım. m3s pro da harici alabilirsin aşağı yukarı aynı fiyata denk geliyorlar.

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eren Çarko
bütçe yükseltip x1 almanız en mantıklısı ama tutuş ve el ölçülerinizi belirtirmisiniz hocam

Top Bottom