Neler Yeni

2-3k Kablosuz Mouse tavsiye eder misiniz?

vladvlad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
vladimiz putin
1k hz ile 4k hz'de gözle görülür bir fark oluyor mu? Fark edebilir miyim yani
çok fark olmuyor sıradan bir kullanıcıysanız hissetmezsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

1k hz ile 4k hz'de gözle görülür bir fark oluyor mu? Fark edebilir miyim yani
kısaca şöyle söyliyim.

İnternetiz yavaşsa fps 200 250 üstüne çıkmıyorsa fps oyunlarında dpi en fazla 800 1200 arası kullanıyonsanız monitörünüz 260-320hzden düşükse almayın

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
çok fark olmuyor sıradan bir kullanıcıysanız hissetmezsiniz

kısaca şöyle söyliyim.

İnternetiz yavaşsa fps 200 250 üstüne çıkmıyorsa fps oyunlarında dpi en fazla 800 1200 arası kullanıyonsanız monitörünüz 260-320hzden düşükse almayın
Bilgi için teşekkür ederim. Listeme ekledim tek tek inceliyorum.

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
geri ödemeyle 1.800

geri ödemeyle 3k
ASUS ROG GLADIUS III AimPoint almaya karar kıldım. Bu geri ödemeyi kesin yapıyorlar mı? Yoksa uğraştırıyorlar mı?

ASUS ROG GLADIUS III AimPoint almaya karar kıldım. Bu geri ödemeyi kesin yapıyorlar mı? Yoksa uğraştırıyorlar mı?
buradan satın alacağım. Gaming gen'in yan sitesi. Fakat burada asus geri ödeme yapıyor diye belirtilmemiş ve v2 diye bir şey yazıyor. Geri ödeme alabilirim değil mi?

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Mehmet Aslan

buradan satın alacağım. Gaming gen'in yan sitesi. Fakat burada asus geri ödeme yapıyor diye belirtilmemiş ve v2 diye bir şey yazıyor. Geri ödeme alabilirim değil mi?
wraith bu iki modelde Türkiye de satılan ilk 1000 ürüne 8k hz dongle hediye ediyor hala devam ediyorsa bir değerlendir bence.

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Emre Turan

bilmiyorum onu sen direkt gaminggenden al işin garanti olsun ürün gelince basvuru yapıyorsun site var zaten satın aldıgın yerde gözüküyor 1 aya falan yatar ben basvuru yaptım bekliyorum keris aimpoint almıstım kutu içeriği güncelliği bence de en iyi seçenek su an keris aimpointe cobra prodan geçtim cobra prodan daha cok beğendim öyle diyim

feeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan

kampanya 25 temmuza kadar 1-2 haftaya geri ödemenizi alıyorsunuz

22 Şubat 2023 tarihinde trendyoldan satın aldım. Düzgün bir şekilde kullandım. hor kullanmadım.
Fakat 2 ay önce; Bağlantı kopması yaşamaya başladım ve bu sürekli oluyordu.
Kablonun Mouse'un içerisine girdiği kısımda bir sorun var sanırım. Çünkü mouse'un uç kısmındaki kabloyu hareket ettirdiğimde bağlantı kopuyor ve tekrar geliyor.

Ürünün kutusu ve ve garanti belgesi elimde olmadığı için yetkili servis bakmayacağını söyledi. Fakat ürünün faturası servis için yeterli aslında. Tüketici hakem heyetine başvurdum. 1 ay oldu hâlâ sonuç yok.

Gladius III çok küçük bi mouse gibi duruyor. Avcumun içinde yok olmaz değil mi?
keris modelini biliyorsanız ondan daha büyük

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,475
Üyeler
149,737
Son üye
hayatyeterikadaraci
Top Bottom