Neler Yeni

Kablosuz rootera ethernetle bilgisayara bağlanıla bilirmi?

selami

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
selami 16
Bütçe
1200
arkadaşlar öncelikle evim 2 karlı olduğu için bağlantı sıkıntısı çekiyorum evimin sadece ilk katında telefon hatları çalıştığı için modemi bağlayabiliriyorum
üst katta kablo var fakat hat bağlı değil normalde aşşağıdan ethernet kablosu çekecektim üst kata faka görüntü kirliliği olcak diye çekmiyorum
o yuzden ust kata modem&rooter alınca kablosuz bağlantı kurabilirmiyim vede o rooturdan pc ye ethernet çekip kablolu olarak kullana bilirmiyim?
bu arada (biraz araştırdım kafam karıştı ne almalıyım acses poınt, rooter mı yoksa modem rooter mı hangısı daha az kayıp verir ) butce 1200
TEŞEKKÜRLER.

Gokhanm32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gökhan
Evim dubleks. Bilgisayar ve modem farklı katlarda çapraz bi pozisyondalar, tam altlı üstlü değil. Modemin yakinlarinda hizim 80 falandı. Yukariya Tplink wa854re aldım. Tam cihazi kurdugum yerde hiz testi yapinca 40 45 arası alıyordum. Bilgisayarın kurulu oldugu odaya da 25-30 arası verdi genisletici. Hızimı koruyamadi ama dün valo girdim ping degerim 16 18i geçmedi hiç.

Sanırım bu genisleticilerin ethernetle baglananlari da var. Ben kendi urunumden memnun kaldim gibi. Denenebilir.

selami

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
selami 16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evim dubleks. Bilgisayar ve modem farklı katlarda çapraz bi pozisyondalar, tam altlı üstlü değil. Modemin yakinlarinda hizim 80 falandı. Yukariya Tplink wa854re aldım. Tam cihazi kurdugum yerde hiz testi yapinca 40 45 arası alıyordum. Bilgisayarın kurulu oldugu odaya da 25-30 arası verdi genisletici. Hızimı koruyamadi ama dün valo girdim ping degerim 16 18i geçmedi hiç.

Sanırım bu genisleticilerin ethernetle baglananlari da var. Ben kendi urunumden memnun kaldim gibi. Denenebilir.
tesekkurler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,739
Üyeler
149,077
Son üye
Hamza_A
Top Bottom