Neler Yeni

Kadir Mısıroğlu'nun kitaplarını nereden bulabilirim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Besim Tibuk

80+ Gold
Hocam boş ver cidden.
Ben Koyu Kemalist birisiyim ama Mısıroğlunun kitabını birkaç kez (tamamen olmasa da) okumuştum. Ha, saçma mı evet saçma. Ama bir fikir, düşünceyle diğer düşünceyi karşılaştırmadıkça nasıl emin olacaksın ki? Yani açık söyleyeyim AKP'li koyun kitleden bir farkınız kalmaz. Ne derseler inanır konumunda olursunuz, öyle olmasa bile olursunuz. Karşıt görüşte olsa dahi araştırmak, okumak önemlidir. Mesela ben okudum, saçma geldi Kemalist kişiliğimle devam ediyorum. Saçma gelen yerleri belki başka konuda tartışırız. Bu konu çok kirlendi.
Hocam konu dışı olacak ama size cidden çok büyük saygı duyuyorum🙌

Besim Tibuk

80+ Gold
özgürlük belirlenen bişey olursa özgürlük olur mu
baştan patlıyoruz zaten,ki bence ifade özgürlüğü sınırlı bişey,gerçi sınırlı olunca da özgürlük olmuyor
Evet işte herkes için değişen bir şeydir özgürlük. Senin kutsalın bardaktır, benimki kitap. Bundan dolayı belirleyemeyiz zaten. Onu savunmak ifade özgürlüğü değilmiş. Sen kimsin yahu ahahah

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Abim sen hala uyumadın mı? Hala laf yetiştirme derdindesin.
ya burak harbiden şu abim ayağı sıktı dostum
yanıtlamayı kes lütfen, cok güzel yorumlar atıyorsun bana konusma ortaya konus

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Evet işte herkes için değişen bir şeydir özgürlük. Senin kutsalın bardaktır, benimki kitap. Bundan dolayı belirleyemeyiz zaten. Onu savunmak ifade özgürlüğü değilmiş. Sen kimsin yahu ahahah
kesinlikle katılıyorum size

milenix

80+ Gold
tartışma devam edecekse yeni bir konu açılsın ve saygı çevçevesi içinde tartışılsın

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom