Neler Yeni

Kadir Mısıroğlu'nun kitaplarını nereden bulabilirim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Bura.K

80+ Silver
nasıl bi kafa yapısındasın bilmiyorum da harbiden iyi görünmedin bana
burak doğruyu söyle,aile içi şiddet mi
Hiç uğraşamam laf dalaşına girmekle, yeter bu kadar.
Konu amacından saptı zaten. Bende hata zaten, lise ergeniyle niye uğraşırsın ki?

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
İbrahim
Hiç uğraşamam laf dalaşına girmekle, yeter bu kadar.
Konu amacından saptı zaten. Bende hata zaten, lise ergeniyle niye uğraşırsın ki?
işin gücün kolpa olmuş be burak
3 cümlede bile kendinle çelişiyorsun
çok arkadaşın yoksa foruma takıl yazan çıkar belki

Besim Tibuk

80+ Gold
La oğlum birinin kitabı okudunuz diye o adamı benimsemiş olmuyorsunuz. Ne tatava yapıyorsunuz ki? Hepsi okunur kitapların, araştırılır ve nihai sonuca varılır. Eyleme geçmediyse şeriati savunmak da ifade özgürlüğüdür ama asıl soru neyin özgürlük olup olmayacağını nasıl belirleyeceğiz? Kime göre, neye göre?

Bura.K

80+ Silver
Yaş kaç 12 falan mı?
Hocam boş ver cidden.
Ben Koyu Kemalist birisiyim ama Mısıroğlunun kitabını birkaç kez (tamamen olmasa da) okumuştum. Ha, saçma mı evet saçma. Ama bir fikir, düşünceyle diğer düşünceyi karşılaştırmadıkça nasıl emin olacaksın ki? Yani açık söyleyeyim AKP'li koyun kitleden bir farkınız kalmaz. Ne derseler inanır konumunda olursunuz, öyle olmasa bile olursunuz. Karşıt görüşte olsa dahi araştırmak, okumak önemlidir. Mesela ben okudum, saçma geldi Kemalist kişiliğimle devam ediyorum. Saçma gelen yerleri belki başka konuda tartışırız. Bu konu çok kirlendi.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Semih
bu tripler ne beyler,ben keyyyfime göre gelir atarım o ifadeyi, he yeri gelmişken mısıroğlunu da insan yerine koymam o ayrı
Kadir mısıroğlununda çok ihtiyacı vardı donanım arşivinden Pişmanım adlı nickli eleman tarafından insan yerine koyulmaya

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
İbrahim
La oğlum birinin kitabı okundu diye o adamı benimsemiş olmuyorsunuz. Ne tatava yapıyorsunuz ki? Hepsi okunur kitapların, araştırılır ve nihai sonuca varılır. Eyleme geçmediyse şeriati savunmak da ifade özgürlüğüdür ama asıl soru neyin özgürlük olup olmayacağını nasıl belirleyeceğiz? Kime göre, neye göre?
.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kadir mısıroğlununda çok ihtiyacı vardı donanım arşivinden Pişmanım adlı nicki eleman tarafından insan yerine koyulmaya
.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
931,667
Üyeler
146,061
Son üye