Neler Yeni

Kafayı yicem kilo almam lazım

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı
yoğurt yeme,iftarda şişene kadar ye ve yatana kadar tost fln Allah ne verdiyse atıştır.

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
Arkadaşlar şöyle bir ürün buldum yorumlarına falan baktım youtube falan olsun hep işe yarıyor diyorlar. Abim doktor ona sordum bu ürünlerin kilo aldırması garip dedi. Tarım bakanlığı falan onaylamış (ilaç olmadıkları için sağlık bakanlığı onayı yok)

Dušan Tadić

80+ Silver
İştah açmak için ilaçlar var dostum, onları kullanabilirsin. Çocukken kullanmıştım cidden işe yarıyor
Bir de sevdiğin yemekleri ve açlık hissi oluşturmayan yemekleri yemeyi dene

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
İştah açmak için ilaçlar var dostum, onları kullanabilirsin. Çocukken kullanmıştım cidden işe yarıyor
Bir de sevdiğin yemekleri ve açlık hissi oluşturmayan yemekleri yemeyi dene
yukarıda attığım ürün gibi mi?

Gloxy

80+ Bronze
Arkadaşlar şöyle bir ürün buldum yorumlarına falan baktım youtube falan olsun hep işe yarıyor diyorlar. Abim doktor ona sordum bu ürünlerin kilo aldırması garip dedi. Tarım bakanlığı falan onaylamış (ilaç olmadıkları için sağlık bakanlığı onayı yok)

Sağlık bakanlığı onayı yok kullanılmaz böyle şeyler, dahiliye doktoruna gittin mi?

ibrahimua

80+ Bronze
Arkadaşlar kafayı yiyecem artık gerçekten. Kilo falan alamıyorum iştah oranım aşırı düşük seviyede yemekleri çok yavaş ve az yiyorum ve sofrada hep ilk doyan ben oluyorum kendimi ne kadar zorlasam da kusacak gibi oluyorum ve daha fazla yemek yiyemiyorum öğün sayımı arttırmak istedim 2 hafta boyunca kendimi zorladım azcık fark etti ama yemek yemekten sıkıldım. Yok mu benim gibi olmuş ve sonradan kilo alan birisi bunun bir yolu yöntemi falan yok mu?.

176 BOY 48-50 KG
Hocam senin tek cözümün erkenden uyanıp ögün sayısını arttırmak baska türlü alamazsın. Ben de 1 sene önce aynı dertten muzdariptim 1.79 boy 55 kiloydum 1 senede 73 kiloya yükseldim bunu da erken kalkıp ögün sayımı arttırarak ve spor yaparak yaptım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam senin tek cözümün erkenden uyanıp ögün sayısını arttırmak baska türlü alamazsın. Ben de 1 sene önce aynı dertten muzdariptim 1.79 boy 55 kiloydum 1 senede 73 kiloya yükseldim bunu da erken kalkıp ögün sayımı arttırarak ve spor yaparak yaptım.
Günlük alman gereken kalori miktarını 2 ye katlaman ve sporunu düzenli yapman lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığın ilacı bulamadım ama ben zaten bir şey diyemem. İlaçlar hakkında hiçbir bilgim yok şu an.
Dedigim gibi 7-8 yaşlarında zayıftım, o tarz bir ilaç kullandım ve o günden beri bir daha zayıf biri olmadım
İlaç pek işe yarayacagını sanmıyorum yeterli besini almazsa. He pekmez fln işe yarayabilir ama

Top Bottom