Neler Yeni

Öneri Kalvye mouse arıyorum öneri yapar mısınız babalimoprolar

rqmpzan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ramazan efe kocyigit
Ilk defa forum kullanan genc bir kardesiniz olarak sizlerden fikir almak istedim.
Önerilerinizi ve fikirleriniz yazarsanız mutlu olurum

Kalvye mouse ve kulaklık almak istiyorum ve cokta param yok hepsi icin 5-6k arası bütcem var.

Klavye mouse ve kulaklıkta 2.4g bağlantı olmasını istiyorum.

Klavyede switch farrde tutuş ağırlık falan hic fark etmes sadece haliyle alabilrcegimin en iyisi olmasını tercik ederim.

Kulaklık
Klavye
Mouse

Ben bunları buldum.
Sizce nasıllar veya sizin öneriniz var mıdır.

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Teja
Bak sana taktigi verim rampage yada başında game yazan bir şey gördün mü çin malı ve kalitesiz ve 10 cmden düştügünde tuzla buz olcagını anla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama mouse güzel

Kulaklık razer blackshark V2 x alabilirsin en azından kumaş ped oldugu için yazları kulakın alev almıyor

En kaliteli hyperx cloud 3 ü alsan bile dandik örnegşn takıyon yaz ayı Adana'da 10daka sonra çıkartmak zorundasın ses kalitesinin hiç bir önemi kalmıyor o yüzden rahat ve kumaş ped bir kulaklık al örn:blackshark arctis stelseries corsari void gibi

rqmpzan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ramazan efe kocyigit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bak sana taktigi verim rampage yada başında game yazan bir şey gördün mü çin malı ve kalitesiz ve 10 cmden düştügünde tuzla buz olcagını anla

Ama mouse güzel

Kulaklık razer blackshark V2 x alabilirsin en azından kumaş ped oldugu için yazları kulakın alev almıyor

En kaliteli hyperx cloud 3 ü alsan bile dandik örnegşn takıyon yaz ayı Adana'da 10daka sonra çıkartmak zorundasın ses kalitesinin hiç bir önemi kalmıyor o yüzden rahat ve kumaş ped bir kulaklık al örn:blackshark arctis stelseries corsari void gibi
Yorum icin tesekur ederim dedigin markalara bakacagim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,010
Üyeler
150,020
Son üye
baris_altun
Top Bottom