Neler Yeni

Kamera açısından s24+ vs iphone 15

SunSet

80+
Her telefonun kendisinde ayar yapınca normale göre zaten daha iyi cekiyor ama iphone prof kameraya bi adım daha yaklasiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu motoru bodrumda çekmiştim mesela bodrum yüksekliği 3.5metreden fazla tek bi tane sarı ampül aydinlatiyor. Renk tonları fotoda ki detaylar cidden asiri iyi. Fotoya bakip extra bisey belki göremezsiniz ama çektiğim yeri bildiğim icin sasirdim
Alıntıyı görüntüle
Zaten iPhone kötü çekiyor demedim. Samsung da prof ayarlar var bir sürü yapay zekaya sahip. Samsung'un Ultra modeli varsa prof kameralarda gerek kalmıyor, cebinde taşıyorsunuz prof kamerayı. Koskoca lensli kameralar cebe sığdı.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Enes kaya
Zaten iPhone kötü çekiyor demedim. Samsung da prof ayarlar var bir sürü yapay zekaya sahip. Samsung'un Ultra modeli varsa prof kameralarda gerek kalmıyor, cebinde taşıyorsunuz prof kamerayı. Koskoca lensli kameralar cebe sığdı.
Aslında o yapayzeka dokunuşları fotoğrafın has kalitesini bozuyor. Gündelik olarak harika cekiyorlar ama edit vs fotoğraflar ile işleriniz varsa hem iphone hem samsung da bozuyor. İphone kapatınca zaten daha kaliteli cikiyor

SunSet

80+
Aslında o yapayzeka dokunuşları fotoğrafın has kalitesini bozuyor. Gündelik olarak harika cekiyorlar ama edit vs fotoğraflar ile işleriniz varsa hem iphone hem samsung da bozuyor. İphone kapatınca zaten daha kaliteli cikiyor
Şahsen kapalı kutu telefon istemem. Popülarlasyona ayak uydurmak için iPhone alıyorlar. Daha uyguna daha yüksek kaliteli fotoğraf çekmek varken Android'in babası Samsung'u tercih ediyorum. Instagram muhabbeti de bitti. Kamera muhabbetini de bitirdi. Snapdragon işlemcisi ile de performans sorunu da bitirip hatta 7 yıl güncelleme ile de iPhone alacak farkı kalmadı. Artık bakıyorum iPhone eski modellerini A serisi ile karşılaştırıp iPhone daha iyi göstermeye başlamışlar :D Apple kurucusu gittikten sonra yenilik getirmemeye devam etsin pazarın devi Samsung olacak. Adamlar her sektörde var kendi işlemci, kamerasını, işletim sistemi tizen, panel üreticisi ve bilgisayar sektöründe var. Daha bir sürü şeyi üretiyorlar da sayamadım. UFS 4 depolama ile de adamlar daha coştu performans olsun ve pil ömrüyle daha iyileşti. Samsung panelini kullanıyordu sanırım iPhone;)

Son düzenleme:

SunSet

80+
Her telefonun kendisinde ayar yapınca normale göre zaten daha iyi cekiyor ama iphone prof kameraya bi adım daha yaklasiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu motoru bodrumda çekmiştim mesela bodrum yüksekliği 3.5metreden fazla tek bi tane sarı ampül aydinlatiyor. Renk tonları fotoda ki detaylar cidden asiri iyi. Fotoya bakip extra bisey belki göremezsiniz ama çektiğim yeri bildiğim icin sasirdim
Alıntıyı görüntüle
S23 FE ile çekilmiş fotoğraf;
1000153760.jpg

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Enes kaya
S23 FE ile çekilmiş fotoğraf;
Alıntıyı görüntüle
En son 2015/2016 da iphone 5s boyle havayi cekip renklere ayar çektiğimde böyle cikiyordu. Bu renk ayarlarını hangi tele yaparsan asağı yukari boyle zaten önemli olan ilk cekimdeki canlılığı. Yine detayları güzel çekmiş

• Hahaha
Reaksiyonlar: agno

'SteeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mehmet B
Hocam dün avm'deydim bazı arkadaşlarla atışmamız üzerine mediamarkta S24+ ile elimdeki iphone 14 ün kamerasını karşılaştırdım
iphone 15 bilmem ama 14 ile arasında daglar kadar fark var
Sana şöyle diyebilirim iphone 11 bile s24+'dan kamera açısından daha iyi
Yakınındaki teknoloji magazasına gidip test edebilirsin dedigimi zaten anlayacaksın.

• Hahaha
Reaksiyonlar: agno

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Kaplan
Hocam dün avm'deydim bazı arkadaşlarla atışmamız üzerine mediamarkta S24+ ile elimdeki iphone 14 ün kamerasını karşılaştırdım
iphone 15 bilmem ama 14 ile arasında daglar kadar fark var
Sana şöyle diyebilirim iphone 11 bile s24+'dan kamera açısından daha iyi
Yakınındaki teknoloji magazasına gidip test edebilirsin dedigimi zaten anlayacaksın.
haftasonu mediamarkta varsa kontrol edicem hocam

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Atemix38
Kamera açısından samsung geçiyor aşırı profesyonel resimler çekmeyi düşünmüyorsan iphone da işini görecektir

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
burak
en son s3 mini kullananlar toplanmış iphone şöyle iyi böyle iyi diyorlar :D

'SteeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mehmet B
Kamera açısından samsung geçiyor aşırı profesyonel resimler çekmeyi düşünmüyorsan iphone da işini görecektir
en son s3 mini kullananlar toplanmış iphone şöyle iyi böyle iyi diyorlar :D
Kardeşim insanları yanlış yönlendirmeyin ikisini birden karşılaştırdım s24 iphone 15 yanından bile geçemez
daha 4 gün önce karşılaştırdım.

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
burak
Kardeşim insanları yanlış yönlendirmeyin ikisini birden karşılaştırdım s24 iphone 15 yanından bile geçemez
daha 4 gün önce karşılaştırdım.
bende s23 ultra var arkadaşımda 15 pro var foto çekineceği zaman benim telefonu istiyor :D

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Kaplan
bende s23 ultra var arkadaşımda 15 pro var foto çekineceği zaman benim telefonu istiyor :D
Kişiden kişiye değişir bence ben şahsen ısıklandırmayı gölegelndirmeyi daha iyi yapiyor gibi geliyor iphone 15

Top Bottom