Neler Yeni

Kampanyalı Sata SSD Önerisi

furkanqwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Öz
Bütçe
500
Herkese iyi günler arkadaşlar öncelikle siteye yeni üye oldum. Sata SSD almayı düşünüyorum. Kalitesiz 2 3 yıl içerisinde bozulacak bir şey istemiyorum. 240 GB den yüksek olsun ama 480 GB üstü olursa daha iyi olur. Önerileriniz nelerdir. Özelliklede kampanyalı ürünleri atarsanız sevinirim. Ben GIGABYTE 240 GB SSD sini buldum linki. önerir misiniz? kullanan var mı?

Sensible

80+
Herkese iyi günler arkadaşlar öncelikle siteye yeni üye oldum. Sata SSD almayı düşünüyorum. Kalitesiz 2 3 yıl içerisinde bozulacak bir şey istemiyorum. 240 GB den yüksek olsun ama 480 GB üstü olursa daha iyi olur. Önerileriniz nelerdir. Özelliklede kampanyalı ürünleri atarsanız sevinirim. Ben GIGABYTE 240 GB SSD sini buldum linki. önerir misiniz? kullanan var mı?
Bahsettiğiniz Gigabyte'ı henüz birkaç gün önce Hepsiburada'dan aldım. İlk izlenimim iyi, tek eksiği sıcaklık sensörü olmaması diyebilirim.

furkanqwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Öz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahsettiğiniz Gigabyte'ı henüz birkaç gün önce Hepsiburada'dan aldım. İlk izlenimim iyi, tek eksiği sıcaklık sensörü olmaması diyebilirim.
Kingston gibi uygulaması var mı ve ne kadara aldınız?

Sensible

80+
Kingston gibi uygulaması var mı ve ne kadara aldınız?
SSD Toolbox diye bir uygulama var sitesinde. Bilgisayara bağladığımda orijinallik ve sağlık kontrolünü onunla yapmıştım. Hatta üretim sırasında oluşmuş olan bozuk bloklarla ilgili konu da açmıştım.

359 liraya almıştım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,873
Üyeler
140,711
Son üye