Neler Yeni

Kandırmaca ! İncehesap Gaming Gecesi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
1500 tl ye rx590 ve 2x8 16 gb corsair 3000 mhz ram 600 tl ye piyasada var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yusuf coşkun
4 gündür ekran kartı alacağım rx580 570 590 8gb oc 256bit 570 in fiyatları 1600-1700 arası rx580ve 590 nin fiyatlari 1750-2k arası bugun rx570 8gb 1600 tl ye aldım instagramda gezinirken incehesap gaming gecesine denk geldim siteye girdim rx590 fatboy 8gb versiyon 1300 tl :D ben 1600 tl ye rx570 aldım neresi yalan bunun bu 3 kartı bütün sitelerde aradım, 4 gün boyunca keşke haberim olsaydi gaming gecesinden. gece gece 300 tl kazık yedik üstünede en kötü kartı aldım.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
4 gündür ekran kartı alacağım rx580 570 590 8gb oc 256bit 570 in fiyatları 1600-1700 arası rx580ve 590 nin fiyatlari 1750-2k arası bugun rx570 8gb 1600 TL ye aldım instagramda gezinirken incehesap gaming gecesine denk geldim siteye girdim rx590 fatboy 8gb versiyon 1300 TL :D ben 1600 TL ye rx570 aldım neresi yalan bunun bu 3 kartı bütün sitelerde aradım, 4 gün boyunca keşke haberim olsaydi gaming gecesinden. gece gece 300 TL kazık yedik üstünede en kötü kartı aldım.
Konuyu çok yanlış yerden almışsın hocam. Neyse iyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bahsettiğin şeyi Amazon gibi dünya devleri bile yapıyor. Ülkemizde de onlarca örneği var niye bu kadar şaşırıyorsunuz :)
Hocam konuyu kilitleyebilir misiniz rica etsem? Arkadaşlar bambaşka yerlere çekiyor konuyu. İyi forumlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yusuf coşkun

Hocam konuyu kilitleyebilir misiniz rica etsem? Arkadaşlar bambaşka yerlere çekiyor konuyu. İyi forumlar.

ben sizi anladım, niyetinizin kötü olduğunuda söyleyemem lakin,siz diğer hangi sitelerde böyle her hafta indirim yapan bir site gördünüz (n11,hepsi burada bunlar hariç). Sonuca bakmak daha iyi bence adamlar ellerinden geldiğince indirim yapmışlar, Herkes ürününü değerli gösterir alış veriş yapacak insanda az çok bilir ürünlerin ne kadar olduğunu. Ben önceki fiyatlarına bakma bile bakmadım en son ki fiyat nedir ona bakarım.

ben sizi anladım, niyetinizin kötü olduğunuda söyleyemem lakin,siz diğer hangi sitelerde böyle her hafta indirim yapan bir site gördünüz (n11,hepsi burada bunlar hariç). Sonuca bakmak daha iyi bence adamlar ellerinden geldiğince indirim yapmışlar, Herkes ürününü değerli gösterir alış veriş yapacak insanda az çok bilir ürünlerin ne kadar olduğunu. Ben önceki fiyatlarına bakma bile bakmadım en son ki fiyat nedir ona bakarım.

RmzDayi

80+ Silver
1 - Profil fotoğrafım ne alaka ? Nick name Redmental. Bu şekilde bir gereksiz yazıya gerek yoktu.
2 - Hocam yazdıklarımdan bir gram anlamamışsınız. Başlıkla beraber tekrar okuyunuz. Hala anlamıyorsanız , istediğinizi yazın ben görmezden gelirim merak etmeyin. İyi forumlar.

Yalnız sadece o ürün değil. Arada indirimi iyi olan tek tük ürünlerinden sadece biri o. Ayrıca üslubunuza dikkat edin ve ben gördüğümü söylüyorum. İncehesap kalitesi ve daha önceki gaming gecesi indirimlerini takip etseydiniz anlardınız. Laga luga yapmaya gerek yok.

Ayrıca ben burada insanları bilgilendiriyorum. Bu konuyu anlamamanız ve sizin tabirinizle "boş yapmanız" benim hatam değil.
1.profil fotondaki sen değilsin ya, kim ise onun dizi ismini söyledim.
2. seninle uğraşamam sen haklısın tamam

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML

30 TL indirimin 200 TL gibi gösterilmesinin farkında olup burda dile getirmeme tepki göstermeniz saçma. Alıp almamak size kalmış. Ben burada tepkimi dile getirdim.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Cougar xigmatekten daha kaliteli biliyorsunuz değil mi
Biliyorum ancak xigmatek de kaliteli bir marka ve 600 w 80+ diye belirtmişsiniz belki görmemişiniz diye bilgilendirmek için attım.

Akuin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yiğit Akkaya
Dostum bu kandırmaca değildir, pazarlama tekniğidir daha çok insanı çekmek. Eğer sahtekar diyeceksen incehesap'a demek yerine tüm markalara de bence. Ve zaten hani dahada ucuza çekiyorlar fiyatları 3.000 TL gibi bir fiyat yapıp 1.900 tl olan ürünü 2.000 tl gibi bir fiyata satmıyorlar. Araştırmakta insanın elinde, böyle ürünleri alırsa bizzat hata insanındır. Bu yüzden bence nesnel olarak bir sıkıntı çıkmaması gerek. Gaming Gecesinde bazı ürünler aşırı derecede indirime düşmüyor onun için piyasadaki firimalarI takip edebilirsin.

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,756
İsim
Ahmet Baran
Dostum bu kandırmaca değildir, pazarlama tekniğidir daha çok insanı çekmek. Eğer sahtekar diyeceksen incehesap'a demek yerine tüm markalara de bence. Ve zaten hani dahada ucuza çekiyorlar fiyatları 3.000 TL gibi bir fiyat yapıp 1.900 TL olan ürünü 2.000 TL gibi bir fiyata satmıyorlar. Araştırmakta insanın elinde, böyle ürünleri alırsa bizzat hata insanındır. Bu yüzden bence nesnel olarak bir sıkıntı çıkmaması gerek.
Adam forumu bıraktı :d

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Dostum bu kandırmaca değildir, pazarlama tekniğidir daha çok insanı çekmek. Eğer sahtekar diyeceksen incehesap'a demek yerine tüm markalara de bence. Ve zaten hani dahada ucuza çekiyorlar fiyatları 3.000 TL gibi bir fiyat yapıp 1.900 TL olan ürünü 2.000 TL gibi bir fiyata satmıyorlar. Araştırmakta insanın elinde, böyle ürünleri alırsa bizzat hata insanındır. Bu yüzden bence nesnel olarak bir sıkıntı çıkmaması gerek.
Hocam 9 mayısta yazılmış en son nasıl bir hortlatma bu :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,829
Üyeler
156,528
Son üye
apoow