Neler Yeni

Yardım KAPANMIŞ BİR OYUNU SADECE OYUN DOSYALARI İLE YENİDEN ÇALIŞTIRABİLİR MİYİZ ?

KSF Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Merhabalar bahsettiğim oyun Hounds The Last Hope oyunun dosyaları setupu falan herşeyi var. Kapanan oyunlara kendi sunucumuzu açarak oynayabiliyormuşuz. Benim bu oyunu tekrardan çalıştırmam için ne gerekiyor. Amacım oyunu tekrardan pazarlamak değil sadece kendim oynayabilsem bile bidaha girip hasret gidermek istiyorum. Gerçek den çok özledim oyunu bu oyun gibi başka bir oyun bulamadım malesef. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Ekler

• honuıds - Kopya.png
    honuıds - Kopya.png
    174 KB · Hit: 68
  • hounds stup - Kopya.png
    hounds stup - Kopya.png
    129.3 KB · Hit: 69

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Kral dosyaları paylaşsana ben de çok özledim o oyunu

KSF Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral dosyaları paylaşsana ben de çok özledim o oyunu
paylaşiyimde şuanda hiçbir şekilde oyuna girilmiyor. Serverları kapalı işte yapılabiliyorsa bireysel bir server oluşturmak istiyorum hem özeleyenler girsin hemde ben çok özledim ya cidden

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
eskiden Hamachi ile Silkroad-Halo gibi oyunları ağ oluşturup toplu oynardık oyunun kendi sunucusu hariç solo girebildiğin bi bölüm varsa yapılabilir gibi ama sunucuusu olmadan oyuna giremiyorsan zor olabilir örnek Lol sunucuları kapansa lole giremezsin

KSF Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eskiden Hamachi ile Silkroad-Halo gibi oyunları ağ oluşturup toplu oynardık oyunun kendi sunucusu hariç solo girebildiğin bi bölüm varsa yapılabilir gibi ama sunucuusu olmadan oyuna giremiyorsan zor olabilir örnek Lol sunucuları kapansa lole giremezsin
malesef oyuna sunucusuz erişim sağlanmıyor. Yani şuan oyunu açıyorum ama öylece kalıyor normalde kullanıcı adı ve şifresi girip oyunu başlatıyorduk.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,391
Üyeler
141,128
Son üye
eyup56
Top Bottom