Neler Yeni

Karabasan mı gördüm?

ALİDXNZ

80+
Arkadaşlar dün gece telefonla oynarken uyuya kaldım ve ondan sonra 30-40 dakika sonra uyandım. Uyandığım da bir yere bakıyordum ama hareket edemiyordum ve gözlerimi dahi hareket ettiremiyordum. Kısa bir süre sonra hareket edebildim. Karabasan mı gördüm?

grasdiyas

80+ Silver
Arkadaşlar dün gece telefonla oynarken uyuya kaldım ve ondan sonra 30-40 dakika sonra uyandım. Uyandığım da bir yere bakıyordum ama hareket edemiyordum ve gözlerimi dahi hareket ettiremiyordum. Kısa bir süre sonra hareket edebildim. Karabasan mı gördüm?
uyku felci denebilir

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Ahmet Deniz

grasdiyas

80+ Silver
Uyku felcinde halüsinasyon görülüyor mu?
görülüyor ancak bazen gözükmüyor bendede oluyor bişey göremiyorum felç gibiyim normal ama sürekli oluyorsa egg çektir nörolojide

ALİDXNZ

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
görülüyor ancak bazen gözükmüyor bendede oluyor bişey göremiyorum felç gibiyim normal ama sürekli oluyorsa egg çektir nörolojide
Daha önceden birkaç kere daha yaşamıştım ama hiçbirinde de halüsinasyon görmedim.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,860
İsim
Mert Can Ergün
Sinek sesi geliyor mu kulağına

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
ya bu karabasan dedikleri erkek mi dişi mi?
Uyku felci. Bir varlık değil. Sadece senin beynindeki ve bedenindeki bazı geçici arızalarla alakalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeş yani insan gibi yatağında yatıp uyumamışsınki telefon oynamışsın düzgün yatarsan hiçbir şey olmaz. Ve evet karabasan. O varlık görme olayî sadece halisinasyondan ibaret

ALİDXNZ

80+
Sinek sesi geliyor mu kulağına
Bir ses duymadım. Sadece hareket edemiyordum.

Uyku felci. Bir varlık değil. Sadece senin beynindeki ve bedenindeki bazı geçici arızalarla alakalı

Kardeş yani insan gibi yatağında yatıp uyumamışsınki telefon oynamışsın düzgün yatarsan hiçbir şey olmaz. Ve evet karabasan. O varlık görme olayî sadece halisinasyondan ibaret
Telefonla oynuyordum ondan sonra bıraktım ve uyuya kaldım. Ondan sonra işte geri uyandım.

Top Bottom