Neler Yeni

Karabasan mı gördüm?

grasdiyas

80+ Silver
Daha önceden birkaç kere daha yaşamıştım ama hiçbirinde de halüsinasyon görmedim.
sıkıntı yok bazen olabilir bazıları sırt üstü yatınca olduğunu söylüyorlar ancak ben sürekli sırt üstüne yatıyorum bayadır görmüyorum karabasan ve yada uyku felci korktunmu çok yoksa o anki uyuşukluk hoşunamı gitti

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,341
İsim
Selim
Kimse inanmaz ama üç harfliler görüyorum ben de ama karabasan dediğiniz olay uyku felci anlamına gelir ve onları göremezsin çünkü uyku felcinin halk dilinde ki adıdır o terim. Onun dışında en çok uyku felcinde görüyorum siyah karartilar bazen odamda koşturuyorlar ya da boş boş karşında dikiliyor bu arada dua okuyun demeyin 50 çeşit dua okudum telefondan hâla görüyorum 😄

NOT: Baba tarafı full büyücü anne tarafı da büyü bozucu 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Erdem
Kimse inanmaz ama üç harfliler görüyorum ben de ama karabasan dediğiniz olay uyku felci anlamına gelir ve onları göremezsin çünkü uyku felcinin halk dilinde ki adıdır o terim. Onun dışında en çok uyku felcinde görüyorum siyah karartilar bazen odamda koşturuyorlar ya da boş boş karşında dikiliyor bu arada dua okuyun demeyin 50 çeşit dua okudum telefondan hâla görüyorum 😄

NOT: Baba tarafı full büyücü anne tarafı da büyü bozucu 😄
Ciddi misin

bwNN

80+ Silver
Bir aralar bende de çok oluyordu bilinçli oluyorsun ama istediğin kadar bağır istediğin kadar ses çıkarmaya çalış hiçbir şey olmuyor.Çeşit çeşit şeylerde görebiliyorsun taaaa ki bir yerini hareket ettirebilirsen hepsi çözülüyor. Çok yorgunken gelebiliyor bir de en önemlisi sırt üstü yatarken çok geliyor.

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Bir aralar bende de çok oluyordu bilinçli oluyorsun ama istediğin kadar bağır istediğin kadar ses çıkarmaya çalış hiçbir şey olmuyor.Çeşit çeşit şeylerde görebiliyorsun taaaa ki bir yerini hareket ettirebilirsen hepsi çözülüyor. Çok yorgunken gelebiliyor bir de en önemlisi sırt üstü yatarken çok geliyor.
Aynı şey vende de var nedir bunu. İsmi acaba ve bir çözümü varmı

mevlutkok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mevlüt Kök
Genelde görüyorum kıpırdayabilsem zevkli olabilir sarar ama kıpırdayamıyosun gözünü açamıyorsun gerilim oyunlarında ki gibi titriyosun sanki bir şey yaklaşıyor gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

azıcık kıpırdasamda yine çözülmüyor. Çözümü sadece sakin bir şekilde beklemek

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,860
İsim
Mert Can Ergün
Bir ses duymadım. Sadece hareket edemiyordum.

Telefonla oynuyordum ondan sonra bıraktım ve uyuya kaldım. Ondan sonra işte geri uyandım.
Ben de oluyor

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,316
İsim
Muhammet Çağrı
ya bu karabasan dedikleri erkek mi dişi mi?
1716065467364.png

ALİDXNZ

80+
Ben genelde sırt üstü yatmıyorum ama dün sabah bayağı bir yorgundum. Ve ben uyurken dua da ettim nasıl karabasan gördüm?

Son düzenleme:

ALİDXNZ

80+
Genelde görüyorum kıpırdayabilsem zevkli olabilir sarar ama kıpırdayamıyosun gözünü açamıyorsun gerilim oyunlarında ki gibi titriyosun sanki bir şey yaklaşıyor gibi.

azıcık kıpırdasamda yine çözülmüyor. Çözümü sadece sakin bir şekilde beklemek
Ben uyku felci yaşadığımda biraz panik oldum içimden de dedim sanırım karabasan geldi diye sonra kısa bir süre sonra geri düzeldi.

Top Bottom