Neler Yeni

Kardeşimin oyun oynamasını nasıl engellerim

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,663
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Arkadaşlar kardeşim bilgisayar başında çok fazla vakit geçiriyor ve bilgisayarı yalnızca günde 2 saat açık olarak kullanabilmesini nasıl ayarlayabilirim ?

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ömer Doğan
Arkadaşlar kardeşim bilgisayar başında çok fazla vakit geçiriyor ve bilgisayarı yalnızca günde 2 saat açık olarak kullanabilmesini nasıl ayarlayabilirim ?
Bilgisayarda işe yarıyor mu bilmiyorum ama family link tam da dediğiniz şeye yarıyor.

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Hayriye
Soruyu bilmiyorum ama kardeşinin yapabileceği başka etkinlik var mı? Bir de kısıtlarsanız daha kötü kısıtlamayın bir hafta gece gündüz oynat 8. gün sıkılır

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,663
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soruyu bilmiyorum ama kardeşinin yapabileceği başka etkinlik var mı? Bir de kısıtlarsanız daha kötü kısıtlamayın bir hafta gece gündüz oynat 8. gün sıkılır
hocam 3 aydır hiç durmadan oynuyor engel olamıyorum artık yeter dedim sinemaya gidelim diyorum ben sinema sevmem oyun oynıcam diyor delirmek üzerreyim

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
vladimiz putin
hocam 3 aydır hiç durmadan oynuyor engel olamıyorum artık yeter dedim sinemaya gidelim diyorum ben sinema sevmem oyun oynıcam diyor delirmek üzerreyim
bırak oynasın. illaha sıkılacaktır, hatta uyumasına engel ol full oyun oynat

erayisteya

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Yaşı kaç? Futbola veya basketbola yöneltin muhtemelen azalacaktır oynama süresi.

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Hayriye
Ha o zaman durum farklı bende de aynısı olmuştu abim dövmüştü düzelmiştim ama tabi el kaldırmayın :D . Yemek yiyin bence can boğazdan gelir illaki birgün sıkılacak. Bizimkiler hep çalışırdı sabahları kahvaltı etmeden uyanır bilgisayara gömülür veya yataktan çıkmazdım kahvaltı ettiğimde daha dinç daha hayat dolu oluyorum bir de sevdiğim şeyler varsa değme keyfime. Ben abimle oturup Prens, Gibi diziler izliyorum yanına cips kola açarsanız bence o da uyum sağlar veya ne seviyorsa

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ayarlar > Hesaplar > Aile ve diğer kullanıcılar yolunu takip ederek bir çocuk hesabı oluşturman gerekiyor diye biliyorum detayını youtube da bulursun.Direk aile hesabı oluşturma yazsan bulursun videosunu.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,426
İsim
ismail
Oyun oynamaması gerektiğini söyle

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,663
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Yaşı kaç? Futbola veya basketbola yöneltin muhtemelen azalacaktır oynama süresi.
15
Ha o zaman durum farklı bende de aynısı olmuştu abim dövmüştü düzelmiştim ama tabi el kaldırmayın :D . Yemek yiyin bence can boğazdan gelir illaki birgün sıkılacak. Bizimkiler hep çalışırdı sabahları kahvaltı etmeden uyanır bilgisayara gömülür veya yataktan çıkmazdım kahvaltı ettiğimde daha dinç daha hayat dolu oluyorum bir de sevdiğim şeyler varsa değme keyfime. Ben abimle oturup Prens, Gibi diziler izliyorum yanına cips kola açarsanız bence o da uyum sağlar veya ne seviyorsa
Hocam lol oynuyor 3600 saatim var diyip övünüyor zeki bir çocuk ve kendini harcıyor lol oynamadığında lol videosu izliyor daha da deliriyorum. Sinemaya gidelim gezelim diyorum hiçbir şeye hevesi yok el kaldırmak zorunda kalıcam artık bir de umursamazca bakıp duruyor tam dayaklık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun oynamaması gerektiğini söyle
o da tmama dedi oynamadı demi :d

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Kerem Cantürk
bilgisayara oturum açmak için şifre ayarla şifreyi soyleme

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Volkan
hocam çok geç olmadan vazgeçir şuan benimki bana dikleniyor o seviyede dışarı çıkar zorla faklı aktiviteler yaptırmaya çalış

Top Bottom