Neler Yeni

Kardeşimin oyun oynamasını nasıl engellerim

erayisteya

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
1- Hocam akıllı priz alın, istediğiniz zaman kablonun gücünü kesebilirsiniz çok rahat hal olur
2- wise auto shutdown diye bir program var onun ile bilgisayarın istediğiniz saatte kapanmasını ayarlayabilirsiniz
3- bilgisayara format atıp deep freeze kurun bilgisayara oyun kuramasın
4- bilgisayarın önemli bir parçasını çıkart açılmasın bozmuşsun de

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Hayriye
15

Hocam lol oynuyor 3600 saatim var diyip övünüyor zeki bir çocuk ve kendini harcıyor lol oynamadığında lol videosu izliyor daha da deliriyorum. Sinemaya gidelim gezelim diyorum hiçbir şeye hevesi yok el kaldırmak zorunda kalıcam artık bir de umursamazca bakıp duruyor tam dayaklık
Mesaj otomatik birleştirildi:

o da tmama dedi oynamadı demi :d
Valla o zaman beraber oyunlar oynamaya çalışın Blur tarzı şeyler, ya da dediğim gibi gençlere hitap eden etkinlikler yapın şifre koymakla olmaz bu işler odağı başka yere çekin veya en son çare belli herkesin sabrının bir limiti var bazı şeyler de gerekli ama en en en son çare

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,663
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Sahsen ben askere gidecegim eylul ayinda ve onun oynadigi birkac oyunu indirebilecegim sekilde diski bolecegim kendi ayri bilgisayari varmis gibi o bolumde ne yaparsan yapsin ne indiriyorsa indirsin tarayicida kendi hesaplarini kullanir vs.
Şöyle evde bana tahsisli bir bilgisayar ve ayrıca ona aldığım bir bilgisayar bulunuyor aldığıma pişman etti

Büyük ihtimalle dcde arkadaşlarıyla falan oynuyordur reelde arkadaşı yoksa vazgeçirmen çok zor benimki de seninkine çok benziyor çünkü :D
reelde arkadaşı var yan komşumuz kardeşi ben gezmeye gidiyom diyip çıkıyor bizimki hala oyun

Armi3067

80+ Bronze
Şöyle evde bana tahsisli bir bilgisayar ve ayrıca ona aldığım bir bilgisayar bulunuyor aldığıma pişman etti
Hocam o zaman yine su sekilde yapabilirsiniz format atin ve usb ile windows kurun kurulum ekraninda disk secim ekranina geldiginiz zaman diski bolun ve yeterli gelicek olan kucuk kisma windowsu kurun diger kalan bolumu silin adlandirma yapmayin raw olarak kalsin o zaman depolamasi az ve oyun indiremiyecegi windows olucak ayni sekilde raw olan bolumu formatlayip d diski yapmadigi surece disk yoneticisinden o bolumude goremez ve sorununuz bu sekilde cozulmus olur.

erayisteya

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Romaco Timeout programı ile ayarlayabilir, istersenizde

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Umut Metin
bi kaç gün sadece fiziksel olarak yor (aktivite basketbol fitness halısaha veya sürekli aralıksız 4-5 saat yürüyün bi yeri gezin para harcamak zorunda değilsiniz sonuçta) fiziksel olarak yorgun olacağı için erken yatar bu işlemi 2-3 gün aralıksız yapın bilgisayarsız zaman geçtiğini anlayacaktır

Engel koymak onu daha çok mutsuz eder ve abi kardeş ilişkinizi kötü etkiler bence

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,663
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
bi kaç gün sadece fiziksel olarak yor (aktivite basketbol fitness halısaha veya sürekli aralıksız 4-5 saat yürüyün bi yeri gezin para harcamak zorunda değilsiniz sonuçta) fiziksel olarak yorgun olacağı için erken yatar bu işlemi 2-3 gün aralıksız yapın bilgisayarsız zaman geçtiğini anlayacaktır

Engel koymak onu daha çok mutsuz eder ve abi kardeş ilişkinizi kötü etkiler bence
deneyeceğim

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ömer Doğan
15

Hocam lol oynuyor 3600 saatim var diyip övünüyor zeki bir çocuk ve kendini harcıyor lol oynamadığında lol videosu izliyor daha da deliriyorum. Sinemaya gidelim gezelim diyorum hiçbir şeye hevesi yok el kaldırmak zorunda kalıcam artık bir de umursamazca bakıp duruyor tam dayaklık

o da tmama dedi oynamadı demi :d
Anaaa lolde 3600 saat nedir ya. Psikoloğa falan götürün çocuğu. O yaşta bu kadar saat yapması ve bununla övünmesi hiç normal değil

Top Bottom