Neler Yeni

Kargo Takip

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN
Arkadaşlar geçen hafta Çarşamba İtopya üzerinden pc sipariş verdim. Dün akşam kargoya verildi. Kargo takipten baktığımda kargo yerleri sürekli sonu "hub" ile biten yerler gösteriyor. Aşağıda da resim brakıcam zaten oradan da bakabilirsiniz. Bir de Önce merkez şubeye getirildi yazdı. Sonra kurye geri getirdi yazdı. Şu anda da dağıtıma çıktı yazıyor. Ben anlamadım şu an kargom nerede? Nereden yola çıktı? Bi' yardım ederseniz sevinirim.

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    16.5 KB · Hit: 84

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
İlk defa böyle bir şey görüyorum hepsinin sonunda HUB var ben de anlamadım nerede kurye dağıtıma çıkarmış sonra vermeden geri getirmiş garip şeyler olmuş.

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk defa böyle bir şey görüyorum hepsinin sonunda HUB var ben de anlamadım nerede kurye dağıtıma çıkarmış sonra vermeden geri getirmiş garip şeyler olmuş.
Evet ben de anlamadım. Zaten sonunda HUB olması da pek iç açıcı değil gibi geliyor. :D

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN
Bu HUB olayı UPS Kargo'nun dağıtım merkezlerine, depolara verdiği isimmiş.

BALANCE

80+ Bronze
Evden dişarı çıkmayınca doğal olarak insanlarda internetten alış veriş yapmaya başlıyorlar. Şuan bütün kargo şirketlerinde anormallıkler ve yavaşlamalar tabikide oluyor. ?

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN

gamerapdi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen Bektaş
Arkadaşlar geçen hafta Çarşamba İtopya üzerinden pc sipariş verdim. Dün akşam kargoya verildi. Kargo takipten baktığımda kargo yerleri sürekli sonu "hub" ile biten yerler gösteriyor. Aşağıda da resim brakıcam zaten oradan da bakabilirsiniz. Bir de Önce merkez şubeye getirildi yazdı. Sonra kurye geri getirdi yazdı. Şu anda da dağıtıma çıktı yazıyor. Ben anlamadım şu an kargom nerede? Nereden yola çıktı? Bi' yardım ederseniz sevinirim.
Bugün gelir merak etme

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN
Top Bottom