Neler Yeni

Karta bakım yapmadan mı yaptıktan sonra mı satmalıyım

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
yusuf ecer
Lhr ise mining yapacak biri olduğunu sanmıyorum. Kafe çıkması vs olabilir. Mining ve kafe çıkması değilse termal pad değişimine gerek yok. Termal pad değişimi de eğer bilmiyorsanız yapmak biraz çetrefilli. Önce referans ölçüleri alıp o incelikte, boyda kesip kullanmanız gerekiyor.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,019
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Elleme.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
Lhr ise mining yapacak biri olduğunu sanmıyorum. Kafe çıkması vs olabilir. Mining ve kafe çıkması değilse termal pad değişimine gerek yok. Termal pad değişimi de eğer bilmiyorsanız yapmak biraz çetrefilli. Önce referans ölçüleri alıp o incelikte, boyda kesip kullanmanız gerekiyor.
Bakalım ilk macun değiştirme temizlik yapayım bakarız duruma göre. Elim yatkındır elektoniğe çözerim bir şekilde sorunu da açılmış kart kimse istemiyor ya ondan şüphelerim var

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
Termal padlere dokunma, onlar ömürlük gibidir. Sadece macun değiş ve tozunu al iyice kartın. Macun olarak ARctic MX-6 yada thermal grizzly hydronaut öneririm.

Ekler

• Screenshot_2023-10-01-20-28-50-466_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-10-01-20-28-50-466_com.miui.gallery.jpg
    1.3 MB · Hit: 16

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Macunu değişin ve soğutma bloğu fanların oraları falan tozdan arındırın. Fan bloğu tozdan tıkanmış gibi duruyor.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Attığım fotoğrafa bakar mısın

Ona göre söyledim zaten, padlerin kenarları tozlu olmasına takıldın sanırım ama temas eden yüzey o değil bir önemide yok onun. Padlere dokunmayın deme sebebim internet üzerinden ekran kartına uygun birebir ölçüde padlerden bulamicaksınız. Aldığınız herhangi bir pad ya ince yada kalın gelicek. Sonra olucakları söyleyeyim, bakım yapayım derken aldığınız padler ince gelirse bellekler yanıcak, kalın gelirse kartı vidaladığınızda oluşan basınçtan bellek chipleri zarar görücek. Bu yüzden bu kadar bastıra bastıra padlere dokunmayın diyorum.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
Ona göre söyledim zaten, padlerin kenarları tozlu olmasına takıldın sanırım ama temas eden yüzey o değil bir önemide yok onun. Padlere dokunmayın deme sebebim internet üzerinden ekran kartına uygun birebir ölçüde padlerden bulamicaksınız. Aldığınız herhangi bir pad ya ince yada kalın gelicek. Sonra olucakları söyleyeyim, bakım yapayım derken aldığınız padler ince gelirse bellekler yanıcak, kalın gelirse kartı vidaladığınızda oluşan basınçtan bellek chipleri zarar görücek. Bu yüzden bu kadar bastıra bastıra padlere dokunmayın diyorum.
Tamamdır macun sürer kaptırım

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
İlk 5 dk 66 derece %45 fandı daha sonra 68 derece %51 fan oldu sabit kaldı yarım saat civarı durum bu. Sanırım daha iyi oldu

Ekler

• Screenshot_2023-10-01-21-55-04-548_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-10-01-21-55-04-548_com.miui.gallery.jpg
    651.4 KB · Hit: 14

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Top Bottom