Neler Yeni

Kas korurken yağ kaybetmek hakkında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mustafa yelken
Anladım yok suyu zaten abartmıyorum 3-3.5 litre içiyorumdur söylediğin gibi teşekkür ederim. Kafama takılan şey proteini fazla almam gerekiyor ve o yağsız olarak nereden çıkaracağım bazı şeyleri protein olsun diye fazla yersem kalori açığında sıkıntı yaşar mıyım acaba?
Proteinin fazlasıni almana gerek yok. Yağsız protein kısmına gelirsekte. Protein birazcık bencil, çoğu ürününde yağ olur ama en yağsızları balık, tavuk, yumurta ve bakliyatlar dışında pek seçeneğin yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hacı dediğin şey clean bulk. Güzel bir beslenme yağsız ve az tuzlu günlük kardio ve su başka olayı yok
Aynen öyle zaten. Sadece besin sormus ondada yardimci oldum kendimce.

• Beğen
Reaksiyonlar: 'Rey

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Arkadaşlar ben 179 - 90 kilo - 26.5 yağ oranına sahip biriyim. Ama gözünüzün önüne geldiği gibi bir görüntü hiç yok, fit duruyorum ama tabi ki kıyafetlerin altında çok yağ var ama iyi dağılmış olduğu için obez gibi gözükmüyorum. Ağrılık+ kardiyo yapıyorum haftada 3. Ama yeme içme olarak ne yapacağımı çok bilmiyorum Kas kaybetmeden yağ oranımı düşürmek istiyorum. Günde ne kadar protein almalıyım araştırdım biraz 180 gram deniliyor, 180 gramı hangi besinlerden nasıl almalıyım sadece yağlardan kilo kaybetmek istiyorum anlayacağınız. Bu işte bilgili ilgilenen arkadaşlar yazabilirse mutlu olurum teşekkürler.
protein ihtiyacını karşılarsan kas kaybını minimal düzeyde tutarsın kankam
kg başı 1.5 2 gram yesen kafi, %100 doğru değer denemez tabi

• Beğen

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Hacı sulandirmaya gerek yok ya pek. Günde 6-8 Gr zeytinyağı pirinç tavuk artık ne kadar yiyebilirsen vur geç. Yanına da sebze koydun mu tadından yenmez

• Beğen

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Violet'T
Hacı sulandirmaya gerek yok ya pek. Günde 6-8 Gr zeytinyağı pirinç tavuk artık ne kadar yiyebilirsen vur geç. Yanına da sebze koydun mu tadından yenmez
6-8 gr zeytinyağı kullanarak mı pirinç tavuk yemem gerek. genelde yapılırken zeytinyağı kullanılıyor

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
6-8 gr zeytinyağı kullanarak mı pirinç tavuk yemem gerek. genelde yapılırken zeytinyağı kullanılıyor
Valla clean bulk döneminde totslde 8 Gr zeytinyağı kullanıyorum. Şahsen o hakkımı da tavukta harcıyorum. İçine sebze vs koyarken güzel oluyor pilavın lapa tadını alıyor

• Beğen

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Violet'T
Valla clean bulk döneminde totslde 8 Gr zeytinyağı kullanıyorum. Şahsen o hakkımı da tavukta harcıyorum. İçine sebze vs koyarken güzel oluyor pilavın lapa tadını alıyor
Protein alımı için protein barlar işe yarar mı zararları var mıdır?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Halil İbrahim Uysal
Sabah 3 yumurta
400 gram tavuk falan fazla gelmez mi? kalori açığı için gerçi çok kalorili yiyecekler değiller ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

180 Gram protein alamazsam kastan mı kilo kaybetmiş olurum?
Hayır kas kaybetmek o kadar kolay bir şey değil

• Beğen
Top Bottom