Neler Yeni

Kas korurken yağ kaybetmek hakkında.

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Violet'T
Arkadaşlar ben 179 - 90 kilo - 26.5 yağ oranına sahip biriyim. Ama gözünüzün önüne geldiği gibi bir görüntü hiç yok, fit duruyorum ama tabi ki kıyafetlerin altında çok yağ var ama iyi dağılmış olduğu için obez gibi gözükmüyorum. Ağrılık+ kardiyo yapıyorum haftada 3. Ama yeme içme olarak ne yapacağımı çok bilmiyorum Kas kaybetmeden yağ oranımı düşürmek istiyorum. Günde ne kadar protein almalıyım araştırdım biraz 180 gram deniliyor, 180 gramı hangi besinlerden nasıl almalıyım sadece yağlardan kilo kaybetmek istiyorum anlayacağınız. Bu işte bilgili ilgilenen arkadaşlar yazabilirse mutlu olurum teşekkürler.

Farway

80+ Silver
Karbonhidratı kesip proteini arttırman lazım, haşlanmış yumurta, düşük yağlı hindi füme, ve kardiyo yapman lazım.

TahinPekmez

80+ Silver
Arkadaşlar ben 179 - 90 kilo - 26.5 yağ oranına sahip biriyim. Ama gözünüzün önüne geldiği gibi bir görüntü hiç yok, fit duruyorum ama tabi ki kıyafetlerin altında çok yağ var ama iyi dağılmış olduğu için obez gibi gözükmüyorum. Ağrılık+ kardiyo yapıyorum haftada 3. Ama yeme içme olarak ne yapacağımı çok bilmiyorum Kas kaybetmeden yağ oranımı düşürmek istiyorum. Günde ne kadar protein almalıyım araştırdım biraz 180 gram deniliyor, 180 gramı hangi besinlerden nasıl almalıyım sadece yağlardan kilo kaybetmek istiyorum anlayacağınız. Bu işte bilgili ilgilenen arkadaşlar yazabilirse mutlu olurum teşekkürler.Obez dusnai Nowzaradan ne diyor, 0 karbonhidrat, bol protein. Ana olay bu.
Obez düşmanı Dr. Nowzaradan ne diyor. 0 karbonhidrat, bol protein. yag almamis olursun kas yapan almis olursun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karbonhidratı kesip proteini arttırman lazım, haşlanmış yumurta, düşük yağlı hindi füme, ve kardiyo yapman lazım.
hay yaşa

Arkadaşlar ben 179 - 90 kilo - 26.5 yağ oranına sahip biriyim. Ama gözünüzün önüne geldiği gibi bir görüntü hiç yok, fit duruyorum ama tabi ki kıyafetlerin altında çok yağ var ama iyi dağılmış olduğu için obez gibi gözükmüyorum. Ağrılık+ kardiyo yapıyorum haftada 3. Ama yeme içme olarak ne yapacağımı çok bilmiyorum Kas kaybetmeden yağ oranımı düşürmek istiyorum. Günde ne kadar protein almalıyım araştırdım biraz 180 gram deniliyor, 180 gramı hangi besinlerden nasıl almalıyım sadece yağlardan kilo kaybetmek istiyorum anlayacağınız. Bu işte bilgili ilgilenen arkadaşlar yazabilirse mutlu olurum teşekkürler.
Bol bol su iç
Sabah 3 yumurta yaklasik 20gram protein
100gram lor 25 gram protein
400gram tavuk 100gram protein
Sayilarda ufak yanlislar olabilir
Senin bazi saglikli karbonhidratlari yemen lazim
Ekmek yeme hamur isinden sekerden uzak due neredeyse hic yeme
Karbonhidrat olarak patates ve pirinc ye

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Halil İbrahim Uysal
Fatsecret diye bir uygulama var indir orda her yiyeceğin içeceğin besin değerleri mevcut. Kilonun iki katı kadar protein denir genelde. Ne yemeyi seviyosan ordan bak protein değerlerini gör 180e tamamla. Karbonhidratı tamamen ve birden kesersen canın çok fazla tatlı ister sürdüremezsin ayrıca sporda da erken yorulursun. Pirinç olarak baldo yeme en azından basmati olabilir osmancık olabilir. Patates olabilir. Ayrıca karbonhidratı spordan önce tüketirsen senin için daha iyi olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: 'Rey

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Violet'T
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bol bol su iç
Sabah 3 yumurta
400 gram tavuk falan fazla gelmez mi? kalori açığı için gerçi çok kalorili yiyecekler değiller ama

Fatsecret diye bir uygulama var indir orda her yiyeceğin içeceğin besin değerleri mevcut. Kilonun iki katı kadar protein denir genelde. Ne yemeyi seviyosan ordan bak protein değerlerini gör 180e tamamla. Karbonhidratı tamamen ve birden kesersen canın çok fazla tatlı ister sürdüremezsin ayrıca sporda da erken yorulursun. Pirinç olarak baldo yeme en azından basmati olabilir osmancık olabilir. Patates olabilir. Ayrıca karbonhidratı spordan önce tüketirsen senin için daha iyi olur.
180 Gram protein alamazsam kastan mı kilo kaybetmiş olurum?

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mustafa yelken
Bol bol su iç
Kral 100graminda 25gr protein olan hangi lor peyniri o öyle ya normalde 10gr biliyonmu. Birde lordan aldığın proteinle etten aldigin protein bambaşka. Maddi durum varsa lor peyniri protein için yenmez.

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Violet'T
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral 100graminda 25gr protein olan hangi lor peyniri o öyle ya normalde 10gr biliyonmu. Birde lordan aldığın proteinle etten aldigin protein bambaşka. Maddi durum varsa lor peyniri protein için yenmez.
Et ile tavuk arasında çok fark var mı hocam? genelde çok tavuk yiyorum yiyebiliyorum ama et olarak çok yemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mustafa yelken
Arkadaşlar ben 179 - 90 kilo - 26.5 yağ oranına sahip biriyim. Ama gözünüzün önüne geldiği gibi bir görüntü hiç yok, fit duruyorum ama tabi ki kıyafetlerin altında çok yağ var ama iyi dağılmış olduğu için obez gibi gözükmüyorum. Ağrılık+ kardiyo yapıyorum haftada 3. Ama yeme içme olarak ne yapacağımı çok bilmiyorum Kas kaybetmeden yağ oranımı düşürmek istiyorum. Günde ne kadar protein almalıyım araştırdım biraz 180 gram deniliyor, 180 gramı hangi besinlerden nasıl almalıyım sadece yağlardan kilo kaybetmek istiyorum anlayacağınız. Bu işte bilgili ilgilenen arkadaşlar yazabilirse mutlu olurum teşekkürler
Yağ oranı az olan proteinlerden alman lazım. Tavuk bunun için güzel bir seçim. Kardiyoya bir süre daha fazla ağırlık ver. Kardiyoya ağırlık verdiğin için normal antrenmanlarindaki performansın düşebilir bu normaldir. Protein alarak ve su kaybini önleyerek hacim azalmasini en az seviyeye indirirsin .

Et ile tavuk arasında çok fark var mı hocam? genelde çok tavuk yiyorum yiyebiliyorum ama et olarak çok yemiyorum
Et ile tavuk arasında fark var evet ama. Öyle aman aman bir fark yok. tabii ki içerik açısından kırmızı et çok zengindir ama bütçe yoksa boşu boşuna almaya değmez tavuktan devam etmen sana zarar vermez.

• Beğen

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Violet'T
Yağ oranı az olan proteinlerden alman lazım. Tavuk bunun için güzel bir seçim. Kardiyoya bir süre daha fazla ağırlık ver. Kardiyoya ağırlık verdiğin için normal antrenmanlarindaki performansın düşebilir bu normaldir. Protein alarak ve su kaybini önleyerek hacim azalmasini en az seviyeye indirirsin .

Et ile tavuk arasında fark var evet ama. Öyle aman aman bir fark yok. tabii ki içerik açısından kırmızı et çok zengindir ama bütçe yoksa boşu boşuna almaya değmez tavuktan devam etmen sana zarar vermez.
Aslında ağırlık ve kardiyo dengeli diyebilirim, daha önce sadece kardiyo yapıyordum ve iyi gelmiyordu bana. Şimdi 10 dakika eliptik, 10 dakika yürüyüş, 10 dakika yürüyüş, 2 tane fonksiyonel antrenman ve karın hareketleri yapıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mustafa yelken
Aslında ağırlık ve kardiyo dengeli diyebilirim, daha önce sadece kardiyo yapıyordum ve iyi gelmiyordu bana. Şimdi 10 dakika eliptik, 10 dakika yürüyüş, 10 dakika yürüyüş, 2 tane fonksiyonel antrenman ve karın hareketleri yapıyorum.
Devam et dostum. Kardiyo yaparken ceket giyen o beyni gelişmiş olmayan insanlarada özenme. Yağ değil sıvı yakmaktan başka bir işe yaramaz. Ve suyuda aşırı içme. Günde 6-7-8 litre içmek saçmalamktir. Günde 4 litreyi bana sorarsan geçme. Önerdiğim 3-3,5.

• Muhteşem

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Violet'T
Devam et dostum. Kardiyo yaparken ceket giyen o beyni gelişmiş olmayan insanlarada özenme. Yağ değil sıvı yakmaktan başka bir işe yaramaz. Ve suyuda aşırı içme. Günde 6-7-8 litre içmek saçmalamktir. Günde 4 litreyi bana sorarsan geçme. Önerdiğim 3-3,5.
Anladım yok suyu zaten abartmıyorum 3-3.5 litre içiyorumdur söylediğin gibi teşekkür ederim. Kafama takılan şey proteini fazla almam gerekiyor ve o yağsız olarak nereden çıkaracağım bazı şeyleri protein olsun diye fazla yersem kalori açığında sıkıntı yaşar mıyım acaba?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Hacı dediğin şey clean bulk. Güzel bir beslenme yağsız ve az tuzlu günlük kardio ve su başka olayı yok

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,006
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom