Neler Yeni

Kas yapmak istiyorum protein tozu onerisi

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
selams
Fiyat bandında haberi olmadığım için uygun f/p urun onerirmisiniz? Kilomu sağlık sebebimden dolayı veremiyorum bende kas yapmaya karar verdim mantiklimidir?
Anlık kilom 113
Boyum 1.82
Yas 16

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Protein tozuna heleki yeni başlarken ihtiyacın yok. Protein tozu sadece genel olarak kaçırdığın yiyemediğin ara öğünler için hızlı bir çözümdür eğerki gerekli öğünleri gün içinde yer isen protein tozuna ihtiyacın yok.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,808
İsim
göksel yurtcan

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
selams
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kas yaparak zayiflamayi daha doğrusu rutin spor yapmak gibi birsey düşünüyordun zamanla ise bulklasmayi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Kas yaparak zayiflamayi daha doğrusu rutin spor yapmak gibi birsey düşünüyordun zamanla ise bulklasmayi

Bulku kilo almak isteyen yapar senin kilo fazlan var şuan senin yapıcağın tek şey kardiyo ağırlıklı bir antreman, tabii kas gelişiminide yükleniceksin bunlar eş zamanlı olcak yani ilk yağları eriteyim sonra kaslanayım diye bir şeyde yok.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
selams
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
önce kilo varmeniz lazım gibi hocam
Ne kadar vermem lazım spor ile hem kaslanarak hemde kilo kaybı yasayamazmiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bulku kilo almak isteyen yapar senin kilo fazlan var şuan senin yapıcağın tek şey kardiyo ağırlıklı bir antreman, tabii kas gelişiminide yükleniceksin bunlar eş zamanlı olcak yani ilk yağları eriteyim sonra kaslanayım diye bir şeyde yok.
Peki bu programlara nereden bakabilirim çalışma hareketlerini mesela çok fazla sınav çekebilen biri değilim ama 25 e kadar mekik çekebilirim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,808
İsim
göksel yurtcan

Peki bu programlara nereden bakabilirim çalışma hareketlerini mesela çok fazla sınav çekebilen biri değilim ama 25 e kadar mekik çekebilirim
zaten öyle olur hocam ama önce kalori açığı verip kilo vermeniz lazıl yoksa sadece kas yaparsınız

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Spor salonuna gitmeden mi yapmayı düşünüyorsun ?

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
selams

donanimci98

80+ Bronze
Protein tozu sihirli bir şey değil ki. İstersen en kalitelisini al. Beslenmen yoksa işine yaramaz. Protein tozu çok elzem bir şey değil. Boşa para harcama.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Fiyat bandında haberi olmadığım için uygun f/p urun onerirmisiniz? Kilomu sağlık sebebimden dolayı veremiyorum bende kas yapmaya karar verdim mantiklimidir?
Anlık kilom 113
Boyum 1.82
Yas 16
Protein tozu önerisinden önce kası sadece protein tozu yapıyor algısından çıkmalısınız. Spor bilinci ve disiplini oluşturmak ilk adım olarak daha doğru olur sizin adınıza.

Top Bottom