Neler Yeni

kasa açılıyor ama ekran gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Doğukan Karadaş
merhaba kasamı açıyorum fanlar dönüyor ışıkları yanıyor bir sorun gözükmüyor ama ekran gelmiyor klavye ışığı falan yanmıyor nedeni ne olabilir ?

Ziona

80+ Silver
Kablolari çıkart pcyi aç pc açıkken kabloları tak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmazsa rami/ramleri cikar silgi ile pinleri sil geri tak

Hiç biri olmazsa biosu sıfırla

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Doğukan Karadaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kabloları çıkarıp taktım pcyi açıp kapattım ekran kartını vs çıkarıp taktım ama hic bir şekilde ekrana görüntü gelmiyor

ArifcanTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arif
merhaba kasamı açıyorum fanlar dönüyor ışıkları yanıyor bir sorun gözükmüyor ama ekran gelmiyor klavye ışığı falan yanmıyor nedeni ne olabilir ?
Bendede aynısı olmuştu power sub bitmişti

kabloları çıkarıp taktım pcyi açıp kapattım ekran kartını vs çıkarıp taktım ama hic bir şekilde ekrana görüntü gelmiyor
power subın bitmiş olabilir

Penguen

80+ Silver
hayır yapmadım iyice kötü etmiyim ?
Yap ama güzelce temizle silgi artığı kalmasın üstünde daha sonra.
İşlemci ışığı sende de yanıyorsa sorun muhtemelen işlemci. Benim de işlemcim bozuldu ve tam olarak böyle oluyordu.
Görüntü yok, USB'ye bir şeyler taksam da ışıkları yanmıyor ama kasa çalışıyor gibi görünüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Doğukan Karadaş
işlemcim ryzen 5 1600 kasam 1 yıllık 3-4 ay önce işlemcim 90 derece kadar sıcaklık gördüğü için garantiye gönderdim ve yenisiyle değiştirdiler yeni islemcim geldiğinde sorun yoktu 20-25 gün şehir dışında olduğum icin pc kapalı kaldı geri geldiğimde bu sorunla karşılaştım yeni işlemci sorun çıkarabilir mi ?

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
işlemcim ryzen 5 1600 kasam 1 yıllık 3-4 ay önce işlemcim 90 derece kadar sıcaklık gördüğü için garantiye gönderdim ve yenisiyle değiştirdiler yeni islemcim geldiğinde sorun yoktu 20-25 gün şehir dışında olduğum icin pc kapalı kaldı geri geldiğimde bu sorunla karşılaştım yeni işlemci sorun çıkarabilir mi ?
Monitör güç kablosunu ve görüntü kablosunu kontrol eder misin?

Ziona

80+ Silver
Çıkarabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Doğukan Karadaş
Monitör güç kablosunu ve görüntü kablosunu kontrol eder m

Monitör güç kablosunu ve görüntü kablosunu kontrol eder misin?
farklı bir görüntü kablosu denedim ama maalesef sorun devam ediyor klavyeye falanda ışık gelmediği için güç kablosunu denemedim

ozaman ben teknik servise gideyim :/

Top Bottom